Tragedia na Dolnym Śląsku. Straż pożarna pokazała zdjęcia

72

W miejscowości Sady Dolne w woj. dolnośląskim doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy wpadł do potoku. Niestety jedna osoba zginęła, a jedna została ranna. Służby wyjaśniają okoliczności dramatu.

Tragedia na Dolnym Śląsku. Straż pożarna pokazała zdjęcia
Samochód wpadł do potoku (Facebook, Jawor 998)

26 grudnia po południu w miejscowości Sady Dolne w powiecie jaworskim doszło do tragicznego wypadku. Straż pożarna opublikowała w mediach społecznościowych fotorelację, na której widać samochód osobowy, który wpadł do potoku. Dramatyczne zdarzenie może być przestrogą dla innych kierowców. To niestety kolejne święta Bożego Narodzenia, podczas których ktoś stracił życie na polskich drogach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Święta jak tykająca bomba. Lekarz o tym, czego unikać

O wypadku poinformowała straż pożarna na Facebooku. Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Sady Dolne. Samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do koryta potoku. Siła uderzenia była tak duża, że na miejscu interweniować musiały służby ratunkowe.

Niezwłocznie podjęło wszelkie działania aby przywrócić krążenie krwi poszkodowanemu mężczyźnie. Niestety działania te nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Druga osoba została wydobyta przez strażaków z pojazdu i przekazana ZRM który przetransportował ją do szpitala – poinformował serwis Jawor998.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku w Sadach Dolnych. Służby pracowały na miejscu zdarzenia, aby ustalić jak najwięcej szczegółów w tej sprawie. Jak na razie wiadomo jednak niewiele. Z opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęć można wywnioskować tylko, że samochód wypadł z drogi. Przyczyn takiego obrotu spraw mogło być jednak wiele.

Siłę uderzenia samochodu w ścianę koryta potoku obrazują również zdjęcia. Na opublikowanych w mediach społecznościowych fotografiach widać, że przód toyoty został bardzo zniszczony. Co ciekawe wszystko rozegrało się pod wąską kładką prowadzącą do jednego z domów.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić