Tragedia pod Białymstokiem. Tata i trzech małych synów spocznie w jednym grobie

192

W ubiegły weekend pod Białymstokiem doszło do tragedii. W wyniku wypadku zginęło troje dzieci i kierujący autem ojciec. Cała czwórka spocznie w jednym grobie. Na sobotnim pogrzebie nie pojawi się matka dzieci, która jako jedyna przeżyła zderzenie i wciąż walczy o życie w szpitalu. Jej bliscy mają jedną prośbę.

Tragedia pod Białymstokiem. Tata i trzech małych synów spocznie w jednym grobie
W sobotę odbędzie się pogrzeb ofiar wypadku pod Tatarowcami (PAP, Marcin Onufryjuk)

Do tragicznego wypadku na drodze doszło w minioną niedzielę w okolicach miejscowości Tatarowce (woj. podlaskie). Na prostym odcinku drogi krajowej nr 65 auto osobowe zderzyło się z tirem. Na miejscu służby znalazły w zmiażdżonym aucie cztery ciała.

Tragedia pod Białymstokiem

W wyniku wypadku śmierć na miejscu ponieśli kierujący osobówką 30-letni mężczyzna oraz trójka jego synów: 3-, 6- i 9-latek. Wypadek przeżyła tylko 29-letnia matka, która w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala w Białymstoku, gdzie nadal walczy o życie.

Rodzina tego dnia jechała w odwiedziny do krewnych. Nikt nie mógł spodziewać się takiej tragedii. Pogrążeni w żałobie bliscy nie mogą pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Niedługo pożegnają się z Patrykiem, Gabrielem, Aleksandrem i Kornelem po raz ostatni.

Pogrzeb rodziny. Bliscy mają prośbę

Ceremonia pogrzebowa ofiar wypadku pod Tatarowcami odbędzie się 25 września o godzinie 10:00 w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi w Bombli. Rodzina zostanie pochowana na Cmentarzu Parafialnym w Kopisku w jednej mogile.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przed pogrzebem rodzina zmarłego Patryka i jego partnerki Moniki zwróciła się z prośbą do żałobników. Poproszono by, zamiast przynosić kwiaty na cmentarz, wpłacano darowizny na leczenie 29-latki.

Trwa ustalanie okoliczności wypadku

Prokuratura Rejonowa w Białymstoku wyjaśnia okoliczności dramatycznego zdarzenia na drodze. Wszczęte zostało śledztwo pod kątem wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Jak ustaliła policja, za kierownicą tira siedział 38-letni obywatel Ukrainy. W momencie wypadku był trzeźwy. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo, ale znajduje się on pod opieką lekarzy.

Zobacz także: Piraci drogowi w obiektywie drona policyjnego. Nagranie z akcji z Opolskiego
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić