Tragedia w płockim szpitalu. Pacjent wypadł z 6. piętra

12

W Płocku doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Z okna na szóstym piętrze tamtejszego szpitala wypadł 54-letni mężczyzna. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. Według wstępnych ustaleń śledczych pacjent targnął się na własne życie.

Tragedia w płockim szpitalu. Pacjent wypadł z 6. piętra
54-latek zginął w płockim szpitalu (Google Maps)

Dramatyczny incydent miał miejsce w piątek 28 października w godzinach popołudniowych na terenie oddziału wewnętrznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (woj. mazowieckie). Około godziny 13:14 na Komendę Miejską Policji w Płocku wpłynęło straszne zgłoszenie. Wynikało z niego, że mężczyzna w średnim wieku przebywający w placówce wypadł z okna.

Tragedia w Płocku. 54-latek spadł z 6. piętra w szpitalu

Wysłani na miejsce funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej potwierdzili te przykre doniesienia. Jak ustalili, z okna zlokalizowanego na szóstym piętrze wypadł 54-latek.

Do zdarzenia doszło wewnątrz zabudowań, na patio placówki. Niestety w wyniku upadku z dużej wysokości mężczyzna doznał bardzo rozległych obrażeń. Jego życia nie udało się uratować. Obecni na miejscu lekarze stwierdzili natychmiastowy zgon.

Sprawą zajęła się płocka policja oraz prokuratora. Wszczęte zostało śledztwo, które ma na celu wskazanie szczegółowych okoliczności i przyczyn tragicznego zdarzenia. Według wstępnych ustaleń służb mężczyzna najprawdopodobniej targnął się na własne życie.

Dyrektor szpitala na Winiarach Stanisław Kwiatkowski poinformował w rozmowie z płockim wydaniem "Gazety Wyborczej", że zmarły 54-latek był pacjentem placówki. Prokurator, który zajął się wyjaśnianiem sprawy, zabezpieczył na potrzeby śledztwa dokumentację medyczną i historię choroby mężczyzny.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Poślizgnął się i wpadł pod koła. Dramatyczny wypadek rowerzysty w Zielonej Górze
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić