Tragiczny finał wesela w Łódzkiem. Znaleziono zwłoki

59

Tragiczne wieści z województwa łódzkiego. W stawie w miejscowości Żelechlinek znaleziono ciało młodej kobiety. 21-latka miała być gościem odbywającego się nieopodal wesela. Policja zatrzymała już jedną osobę w sprawie.

Tragiczny finał wesela w Łódzkiem. Znaleziono zwłoki
W stawie znaleziono zwłoki kobiety (Getty Images, Piotr Latacha)

W niedzielę wczesnym rankiem policjanci w Tomaszowie Mazowieckim otrzymali zgłoszenie o zaginionej młodej kobiecie. Informację przekazali uczestnicy odbywającego się w Żelechlinku wesela, na którym poprzedniego wieczora bawiła się 21-latka.

Tragiczne odkrycie w stawie

Funkcjonariusze o pomoc w poszukiwaniach poprosili straż pożarną. Wkrótce strażacy dostrzegli ciało kobiety unoszące się w zbiorniku wodnym w Żelechlinku. Mimo podjętej próby resuscytacji jej życia nie udało się uratować - donoszą lokalne media.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Policja potwierdziła, że ofiarą jest 21-letnia mieszkanka Łodzi, która była uczestniczką wesela zorganizowanego na jednej z pobliskich sal bankietowych.

Teraz policja pod nadzorem prokuratury próbuje ustalić okoliczności śmierci Łodzianki. Jak na razie nie wiadomo, czy powodem tragedii był nieszczęśliwy wypadek, czy w jej śmierci brały udział osoby trzecie.

Trwają przesłuchania uczestników wesela, zabezpieczony został także okoliczny monitoring. W sprawie zatrzymano jedną osobę, która jako ostatnia miała widzieć kobietę żywą.

Zobacz także: Ostre starcia policji i protestujących. Szwajcarzy przeciw certyfikatom COVID-19
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić