Wróć na
Natalia Bogucka
|

Tragiczny początek wakacji w Łódzkiem. 17-latek nie posłuchał zakazu

114
Podziel się

Grupa młodych ludzi korzystała z pierwszych dni wakacji nad zalewem w Miedznej Murowanej (woj. łódzkie). Niestety doszło tam do tragedii. 17-latek, który mimo zakazu poszedł popływać, utonął.

Tragiczny początek wakacji w Łódzkiem. 17-latek nie posłuchał zakazu
17-latek nie żyje. Chciał popływać z kolegą (OSP Opoczno)
bCOkrRxN

Do zdarzenia doszło w niedzielę 28 czerwca po godz. 18. Grupa młodych ludzi spędzała wolny czas nad zalewem w Miedznej Murowanej (woj. łódzkie).

Dwóch chłopców postanowiło popływać, chociaż cały zbiornik wodny objęty jest zakazem kąpieli. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli i obaj zaczęli tonąć.

bCOkrRxP

Łódzkie. Kajakarz uratował nastolatka. Drugi chłopiec nie przeżył

Jednego z chłopców zauważył przepływający w pobliżu kajakarz. Pomógł mu wydostać się na brzeg.

Drugi z nastolatków zniknął pod wodą. Na miejsce przyjechali policjanci, strażacy i płetwonurkowie, którzy rozpoczęli jego poszukiwania.

Na ratunek było jednak za późno. Strażacy wyłowili 17-latka z wody. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować.

bCOkrRxV
Wakacje, słoneczna pogoda to dobre okoliczności do wypoczynku, szczególnie nad wodą. Zawsze jednak należy zachować zdrowy rozsądek. Czasami bowiem taki beztroski wypoczynek może skończyć się tragicznie. Nad wodą zawsze trzeba zachować ostrożność i zdrowy rozsądek - to zapewni nam bezpieczeństwo! - apeluje asp.szt. Barbara Stępień z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Zobacz także: Magazyn broni na działce. Odkrycie policji koło Łęcznej

bCOkrRyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(114)
Nicki
miesiąc temu
straszna tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziny
Stach
miesiąc temu
Potrafię pływać - pływałem wielokrotnie w zawodach, ale do wody i gór mam niesamowity respekt... zawsze powtarzam dzieciom najpierw schłodzić ramiona, kark, serce potem wchodzić. Pływać tylko na sprawdzonych wodach aby np. nie okazało się że nagle dno się urywa i przepaść, jak byłem gówniarzem nigdy nie wchodziłem do wody po pijaku - to wszystko dzięki przekazowi moich rodziców, którzy mnie zawsze ostrzegali! Ja również uczę respektu do wody swoich dzieci. Współczuję rodzinie całe życie przed nim ;(
emigrant
miesiąc temu
Mlody , gulpi...szkoda mlodego zycia ;(
bCOkrRyr
Ewa
miesiąc temu
Szkoda dzieciaka, jedna chwila brawury za dużo i już nigdy nie będzie mieć ani szkoły, ani wakacji... Szkoda przede wszystkim rodziców, którzy stracili syna
ööö
miesiąc temu
To tragedia dla rodziny i znajomych! Wszyscy byliśmy młodzi. Czasem zastanawiam się, jak udało mi się przeżyć ten szalony wiek. Najszczersze wyrazy współczucia. Proszę nie komentujcie tego w sposób: „kara boska” lub „naturalna kolej rzeczy”. To po prostu przykre. Decyzja nie stosowania się do zasad nie była mądra. Ale „kto nie ma winy, ten niech rzuci pierwszy kamień”. Zastanówcie się ile Wy złamaliście w życiu zasad oraz do ilu zakazów się nie stosowaliście. Pozdrawiam. Niech chłopak spoczywa w pokoju.
Najnowsze komentarze (114)
....
miesiąc temu
Wystarczyło, 2L butelkę PET, ze sobą zabrać.
lwiczka
miesiąc temu
Na zachodzie wystaczy powiesic kartke z napisem zakazane i nie ma sily zeby ludzie nie respektowali.Nie w Polsce.W Polsce zakazac a,i tak zignoruja a,potem jest placz i zal do wszystkich.Zacznijcie przestrzegac zakazow a,bedzie mniej takich tragedii jak ta.
A MEN
miesiąc temu
Znam takich ze swojej klatki schodowej! On będzie zył wiecznie! On będzie się naśmiewał z chorych, ułomnych, starych i niepodobnych do gwiazd gier komputerowych! On pokaże ci siłę gdy zwrócisz mu uwagę na jego głupotę! On przy swoich kolesiach i swoich dziewuchach pokaże całemu osiedlu jaki On Tarzan, Szwarceneger, Rambo i Batman! On potem spadnie ze skały, zginie wypadku samochodowym, albo w ulicznej ustawce, utonie, albo popełni samobójstwo!
Leśne od dudy
miesiąc temu
Ciekawe czy w swoim krótkim młodym życiu zdążył chociaż tzw. kijka pomoczyć trochę?
Wspomnieć
miesiąc temu
Wyrazy współczucia rodzinie!!! Niech to będzie przestroga dla małolatów bo gdy ja byłem w jego wieku straciłem paru kolegów..., czasami się zastanawiam jakby to było gdyby żyli...
pewex
miesiąc temu
selekcja naturalna jak w SPARCIE
Hdjd
miesiąc temu
Zwykła naturalna selekcja.
Jacek
miesiąc temu
Głupota zabija, dobrze żeby o tym pamiętali młodzi ale i także emeryci podczas głosowania
bCOkrRyj
ELKAKA
miesiąc temu
a ja kocham "dudusia", mój ukochany długoPIS, dam zeta na sarkofag Proszę; „popierajmy „dudusia” czynem, umierajmy przed terminem” Nie rozumiem dlaczego jesteśmy tak łagodni dla totalnej opozycji - zgnoić w więzieniu potem po torturach rozstrzelać. Oczywiście „duduś” nie będzie miał z tym nic wspólnego - tylko podPISze odmowę ułaskawienia.
True story
miesiąc temu
Selekcja naturalna i tyle
Ola
miesiąc temu
Czy tylko młodzi igrają z wodą????Proszę spojrzeć na statystyki utonięć.
pppx
miesiąc temu
Głupota nastolatków nie zna granic dlatego trzeba ich pilnować na każdym kroku.
Lena
miesiąc temu
Szkoda dziecka. Wieczny odpoczynek...
Testo
miesiąc temu
Chcącemu nie dzieje się krzywda
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić