Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. 38-latek nie miał szans

28

Tuż przed Wszystkich Świętych doszło do śmiertelnego wypadku w Ścinawie (woj. dolnośląskie). 38-letni kierowca uderzył w drzewo. Zmarł na miejscu.

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. 38-latek nie miał szans
Śmiertelny wypadek (Policja)

Do tragedii doszło w niedzielę 31 października w Ścinawie (woj. dolnośląskie). Kierowca seata na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg, wjechał na pobocze i  uderzył w drzewo, po czym dachował.

38-latek zmarł na miejscu

Pomimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. 38-letni mieszkaniec powiatu górowskiego zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu pracowali śledczy w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i rozsądek na drodze.

Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym i rowerzystom, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy. Mimo wielu akcji i działań policjantów, którzy eliminują osoby stwarzające niebezpieczeństwo na drogach, wciąż dochodzi do zdarzeń, które kończą się dramatem dla wielu osób - podkreśla asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.

Zobacz także: Trzech Polaków utknęło pod szczytem w Tatrach. Nocna akcja ratownicza na Gerlachu

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić