Wróć na
A. M.
|

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Autostrada A1 zablokowana

58
Podziel się

W poniedziałek doszło do tragicznego wypadku na autostradzie A1 w powiecie tczewskim (woj. pomorskie). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, następnie uderzył w barierki. Nie żyje 1 osoba. Autostrada zablokowana w obu kierunkach.

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Autostrada A1 zablokowana
Pomorskie. Tragiczny wypadek na A1 (Twitter.com)
bCXGSsAB

W poniedziałek około godziny 14. doszło do śmiertelnego wypadku na autostradzie A1. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na wysokości miejscowości Goszyn, na 22 km w kierunku Gdańska, informuje Dziennik Bałtycki. Następnie auto uderzyło o barierki.

Nie żyje jedna osoba. Na miejscy zginął pasażer samochodu osobowego, kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

bCXGSsAD

Wypadek spowodował znaczne utrudnienia. Autostrada A1 została zablokowana w obu kierunkach. Policja zorganizowała objazd na zjeździe na węźle Swarożyn na drogę krajową nr 22.

Nie ustąpił pierwszeństwa. Kierowca z Olsztyna wjechał w motocyklistę

bCXGSsBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(58)
Robin
2 miesiące temu
Kto szybko jeździ, tego wolno niosą
kierowca
2 miesiące temu
Zderzenie na autostradzie osobówki z ciężarówką to najczęściej uderzenie osobówki w tył ciężarówki. Każdemu kto jeździ trochę szybciej przynajmniej raz musiał się zdarzyć manewr wyprzedzania ciężarówki przez inną ciężarówkę, która bezceremonialnie wjeżdża na lewy pas tuz przez tobą. Jeżeli wtedy masz słaby refleks lub hamulce to klops...
Ado
2 miesiące temu
200km/h to z rowerami na dachu jezdza strach jezdzic ta autostradą latem
bCXGSsBf
Wściekły
2 miesiące temu
POLACY !!! WY NIE POTRAFICIE JEŹDZIĆ !!! WY NAWET JADĄC 50KM/H STANOWICIE ZAGROŻENIE. jeszcze głównie po Europie więc mam porównanie jak jeździ się w Polsce, a jak za granicą.
Mar
2 miesiące temu
Jakieś 3 godziny wcześniej też był wypadek przed bramkami z biletami. Bus, duży zestaw i osobówka. Tragedia, z rowerami na dachu po 160/h, busy podobnie siedząc na zderzaku. Odstępy ludzie, a nie na Tiry zwalać!!!
Najnowsze komentarze (58)
Zbigniew
2 miesiące temu
To było w poniedziałek?-jak ten czas szybko leci bo to już czwartek i taki nius.
Konficjusza
2 miesiące temu
W Polsce około 5000 ludzi ginie na drogach czy to w wypadkach tudzież potrącenia pieszych przez samochody i samochód każdy może se kupić z broni palnej rocznie ginie w Polsce 20 osób np wypadek na polowaniu samobujstwo przy użyciu broni i broni nie można kupić co to oznacza samochody zabijają masowo i ok a broń praktycznie nie krzywdzi nikogo gdzie tu logika
Polak
2 miesiące temu
Unia europejska chce nam obniżyć prędkość na autostradach.Pytam po co produkują samochody z dużymi silnikami,które mogą osiągnąć prędkość ponad 200 km. na godzinę ????
zzz
2 miesiące temu
A grupa speed jest na wakacjach ???
qasd
2 miesiące temu
autostrada....dobre sobie
Przeciętny
2 miesiące temu
Kiedyś mnie bardziej denerwowały zawalidrogi, teraz za to "mistrzowie kierownicy" bardziej mnie wkurzają. Człowiek mądrzeje z wiekiem.
Madmax
2 miesiące temu
Nie ogarniam, jak można się zderzyć na autostradzie, gdzie daną jezdnią jadą wszyscy w jednym kierunku.
gośc
2 miesiące temu
szkoda że to nie bmw znowu była by nagonka
bCXGSsAX
Pol
2 miesiące temu
To nie są autostrady tylko S ,dwa pasy powodują, że droga ta staje niebezpieczną dla ruchu.
wstyd
2 miesiące temu
krajowe prawo drogowe sobie radzi najgorzej w Europie
walec drogowy
2 miesiące temu
ludzie piszą a karawany jadą dalej
walec drogowy
2 miesiące temu
ludzie piszą opisują a karawany jadą dalej.
Torpedowiec
2 miesiące temu
Ja jezdze z rowerami 380km/h i jest spoko
Adiii
2 miesiące temu
Jechałem do Łomży i to co się dzieje na drodze to ARMAGEDON!Brak odpowiedniej edukacjijest przyczyną tak nadmiernej prędkości!Ludzie którzy rozpędzają swoje auta do prędkości 150 200 a nawet więcej to jak dla mnie to są potencjalni mordercy!Ich nie interesuje że szanse jego na przeżycie są zerowe ale i szanse na przeżycie innych uczestników również! To już jest ruletka!Uderzenie,wstrząs przy 80km/h powoduje wyrwanie się organów wewnętrznych,obrzęk mózgu przy dobrych lotach kalectwo na wózku!Policja powinna sama wystąpić o to żeby za złapanie takiego szaleńca co przekroczy 140km/h odierać uprawnienia dożywotnio!!!!Ale w tym kraju możliwe jest w tedy kiedy ktoś z górnej półki doświadczy na sobie lub bliskich!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić