Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Trauma na długo. Nie prędko wróci do zakupów przez internet

7
Podziel się:

Mieszkanka Zamościa raczej nie prędko wróci do internetowych zakupów. Wydała na telefon 3 tys. złotych, a w dostała... książkę i herbatę malinową.

Trauma na długo. Nie prędko wróci do zakupów przez internet
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Zakupy w internecie są łatwe, szybkie... i niestety czasem można wyjść na nich "jak Zabłocki na mydle". Tego zakupu mieszkanka Zamościa z pewnością nie zapomni przez długi czas...

Kobieta chciała kupić telefon. Znalazł się akurat taki, który się jej spodobał. Sprzedawał go 23-letni mężczyzna. Jak się później okazało... był to oszust. Kobieta straciła przez niego 3400 zł.

Seria "pomyłek"

Mieszkanka Zamościa miała odebrać paczkę w paczkomacie. Odebrała, ale nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła w niej... książkę. Zadzwoniła do sprzedawcy, a ten tłumaczył się, że doszło do pomyłki i kazał paczkę odesłać. Po kilku dniach miała otrzymać właściwą.

Kobieta odebrała drugą paczkę. Niestety... Była w niej herbata. Malinowa, tak na osłodę.

Otworzyła ją i zobaczyła, że zamiast zakupionego telefonu jest w niej paczka herbaty - mówi st.asp. Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Mieszkanka Zamościa ponownie zadzwoniła do mężczyzny. Usłyszała, że odzyska pieniądze. Niestety, skończyło się jedynie na deklaracjach... Później kontakt ze sprzedawcą się urwał.

Policja apeluje o rozwagę podczas robienia internetowych zakupów. Zalecane jest korzystanie ze sprawdzonych sklepów, z długą historią swojej działalności.

Tysiące ofert pracy. Sprawdź i znajdź wymarzoną dla siebie pracę już dziś!
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Bez nicka
rok temu
Tak ciężko wziąć przesyłkę za pobranie i z otwarciem przy kurierze przy takiej kwocie 🤦 zakupu powyżej 100 robię zawsze za pobrałem a jak ktoś nie chce tak sprzedać to jego problem .
wolkar
rok temu
Jeżeli kupiła przez Allegro to może kasę odzyska. Allegro chwali się bezpiecznymi zakupami, ale to może być ściema...
asia
rok temu
Chytry dwa razy traci ;) Było zajrzeć do autoryzowanego sklepu i kupić telefon. Można wtedy za gotówkę, a można i na raty jak się chce człowiek na coś szarpnąć ekstra. A tak, cóż... Głupich nie sieją, niestety.
Caldia
rok temu
Dzwonek mogła sobie kupić za 5 zeta, też dzwoni. Głupich nie sieją, jak teraz udowodni oszustwo, że nie dostała telefonu za ponad 3 tyś.? Odebrała przecież paczkę w której mógł być telefon a herbatę.
Jooras
rok temu
głupota ludzka nie zna granic
...
rok temu
Gdzie ona telefon za takie pieniądze kupowała? Ja nawet telefon za 500zl kupiłem w sklepie stacjonarnym...
Fff
rok temu
Dobrze że nie czyta o2 bo by nigdy do internetu nie wróciła.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić