Trump od pasa w dół. Ale wpadka! Internauci pękają ze śmiechu

630

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wygłosił w sobotę przemówienie na konwencji Partii Republikańskiej. Niektórzy komentatorzy zamiast na słowach polityka, skupieni byli jednak na jego wyglądzie. Przytrafiła mu się bowiem niezręczna wpadka.

Trump od pasa w dół. Ale wpadka! Internauci pękają ze śmiechu
Donald Trump wystąpił w sobotę na konwencji Partii Republikańskiej

Donald Trump planuje powrót do polityki. Po przegranych wyborach prezydenckich w 2020 roku przez jakiś czas trzymał się na uboczu. Teraz przyjechał do Karoliny Północnej na konwencję programową Republikanów.

Nie próbuję podważać demokracji, próbuję ją ratować. Pamiętajcie o tym – zwrócił się w sobotę do wyborców.

Donald Trump na konwencji Republikanów. Odbiorcy byli skupieni na czymś innym

Podczas wydarzenia Trump mówił m.in. o odszkodowaniu od Chin za pandemię koronawirusa i "sfałszowanych" wyborach prezydenckich z 2020 roku. Podkreślił także, że to on odpowiada za skuteczny program szczepień w Stanach Zjednoczonych. Komentatorzy bardziej skupieni byli jednak na wyglądzie byłego prezydenta, a ich uwagę przykuł jeden szczegół.

Na nagraniu widać, że Donald Trump najprawdopodobniej założył spodnie garniturowe tył na przód. Film pokazujący niecodzienne zdarzenie szybko obiegł media społecznościowe. Widać na nim, że w spodniach byłego prezydenta nie ma z przodu rozporka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Donald Trump założył spodnie tył na przód? Internauci rozbawieni

W Internecie rozgorzała dyskusja na temat spodni Donalda Trumpa. Poza brakiem rozporka zwrócono uwagę na charakterystyczne zagniecenia. Komentujący zauważyli, że podobne ślady pojawiają się zazwyczaj z tyłu spodni.

Całkiem niezła sobotnia noc. Analizuję dokładnie spodnie Donalda Trumpa. Akcja prawie jak z filmem Zaprudera [kilkunastosekundowy klip przedstawiający zamach na Johna F. Kennedy’ego – red.] – ocenił jeden z internautów.

Dużą popularność na Twitterze zyskała także pewna gra słowna. Jeden z internautów obok zdjęcia byłego prezydenta zamieścił fotografię byłego wiceprezydenta Mike'a Pence'a z muchą we włosach. Po angielsku rozporek i mucha nazywają się tak samo – fly.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Inny użytkownik nawiązał z kolei do postury Donalda Trumpa. Wrzucił grafikę mającą "wyjaśnić", dlaczego założył on spodnie tył na przód.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Obejrzyj także: Donald Trump a Polska. Tak zapamiętamy jego prezydenturę

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić