Tusk sam wrzucił to zdjęcie. "Nawet paparazzi nas nie zniechęcili"

164

Donald Tusk pokazał, jak spędzał czas z wnukami. "Nawet paparazzi nas nie zniechęcili" - stwierdził w mediach społecznościowych. Internauci nie szczędzą byłemu premierowi pochlebstw.

Tusk sam wrzucił to zdjęcie. "Nawet paparazzi nas nie zniechęcili"
Donald Tusk (PAP, Mateusz Marek)

Szef Platformy Obywatelskiej to jeden z najważniejszych polityków w kraju. Przyzwyczaił się do tego, że niemal codziennie jest śledzony przez paparazzi. Ostatnio jeden z nich przyłapał byłego przewodniczącego Rady Europejskiej na spacerze z wnukami.

Były premier sam zamieścił w mediach społecznościowych jedno ze zdjęć, które zrobił mu paparazzi. Na fotografii widzimy Donalda Tuska idącego za rękę z wnukami. Pod fotografią polityk zamieścił wymowny komentarz.

Kiedy pada hasło: "Lody na patyku!", nie mam wyboru, bo wszyscy wiedzą, że wyprawa po nie należy do moich obowiązków. Kto jak kto, ale dziadek w takiej sytuacji nie może zawieść. I nawet paparazzi nas nie zniechęcili - napisał w mediach społecznościowych Donald Tusk.

Internauci w komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą politykowi komplementów. Zwolennicy Tuska cenią sobie, że mimo wielu obowiązków zawsze znajdzie czas dla rodziny.

"Super dziadek, ale jaka super obstawa", "To jest prawdziwa normalność! Chcemy takiej nowej Polski!", "Gratuluję normalnego człowieczeństwa w dzisiejszej kompletnie zagubionej Polsce", "Piękny widok idzie z dziećmi, a nie z setką ochroniarzy", "I to jest prawdziwy dziadek, który wie, co to rodzina" - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wnuki Donalda Tuska

Donald Tusk ma czworo wnuków. Jego starszy syn Michał Tusk ma dwóch synów, a Katarzyna Tusk dwie córki. Polityk często zamieszcza zdjęcia, na których widać go w towarzystwie swoich wnuków. Na jednym ze zdjęć widzimy, jak były premier trzyma na kolanach dwoje wnuków, czytając im książkę.

W niedzielne popołudnie, z wnuczętami na kolanach myślę o tym, jak bezcennymi darami są pokój i bezpieczny rodzinny dom. I o tym, jak bezsensowna, okrutna i niebezpieczna jest ta wojna u naszych granic. Musimy zrobić wszystko, aby nigdy nie stała się doświadczeniem naszych dzieci i wnuków - napisał pod zdjęciem.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić