aktualizacja 

Tusk zadrwił z Kaczyńskiego. Wymowne zdjęcie

186

W Warszawie trwa Strajk Kobiet. Donald Tusk skorzystał z okazji do wbicia szpili Jarosławowi Kaczyńskiemu. Poszło o funkcjonariuszy policji, którzy tradycyjnie już zostali wysłani, żeby odgradzać dom prezesa PiS od protestujących.

Tusk zadrwił z Kaczyńskiego. Wymowne zdjęcie
Tusk zadrwił z Kaczyńskiego. Udostępnił wymowne zdjęcie (AKPA)

Donald Tusk wykorzystał okazję, żeby zakpić z Jarosława Kaczyńskiego. Udostępnił na Twitterze zdjęcie dziesiątków policyjnych wozów stojących wzdłuż torów tramwajowych na warszawskim Żoliborzu. Wszystko z powodu Strajku Kobiet.

Policja odgradzała dom prezesa PiS od demonstrujących. Wysyłanie policjantów do odgrodzenia domu Jarosława Kaczyńskiego stało się już tradycją, od kiedy protesty odbywające się pod szyldem Strajku Kobiet zaczęły przenosić się pod właśnie ten budynek.

Dziś na Żoliborzu. Kiedy byłem premierem, pod moim mieszkaniem zwolennicy PiS zorganizowali kilkadziesiąt manifestacji, a nawet kilkudniowe miasteczko namiotowe. Porządku pilnowało dwóch policjantów - napisał złośliwie Donald Tusk.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W niedzielę 13 grudnia ulicami Warszawy przechodzi "strajk generalny". To połączone siły Strajku Kobiet, przedsiębiorców i górali. Datę wybrano oczywiście nieprzypadkowo, 13 grudnia przypada 39. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Policja pilnuje domu prezesa PiS już od soboty. W nocy z soboty na niedzielę rolnicy z Agrounii chcieli ustawić przed domem Jarosława Kaczyńskiego kapustę, martwe świnie i jaja w ramach protestu przeciwko polityce rolnej rządu. Ostatecznie wszystko zostało rozsypane na pobliskiej jezdni.

Oczywiście prywatna ochrona za pieniądze podatników czuwa. Przed jego willę nie dało się podjechać. Tyle policji, że ojoj..., ale jak wyjrzy dobrze przez okno, to zobaczy - napisał Michał Kołodziejczak, lider Agrounii.
Zobacz także: Zobacz też: Strajk Kobiet w Warszawie. Otoczony pomnik. "Władza się boi"
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić