TVP organizuje koncert dla Ukrainy. Oto uczestnicy

Na Ukrainie trwa wojna. Szef TVP Jacek Kurski ogłosił, że jego stacja zorganizuje specjalny koncert dla walczących z Rosją. Wiadomo już, kto weźmie udział w wydarzeniu "Solidarni z Ukrainą".

TVP organizuje koncert dla Ukrainy. Oto uczestnicy
Jacek Kurski (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

TVP zrezygnowała z prezentacji wiosennej ramówki. Jednocześnie zdecydowano się na organizację wielkiego koncertu "Solidarni z Ukrainą".

Wydarzenie zapowiedział Jacek Kurski. Co prawda nie podał, jakie gwiazdy pojawią się na scenie, ale ustalenia w tym zakresie poczynił już Pudelek.

W gronie uczestników koncertu znajdą się takie gwiazd jak Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Viki Gabor czy Edyta Górniak.

Na tym oczywiście nie koniec. Publiczności zaprezentować się mają ponadto: Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Ryszard Rynkowski, Filip Lato, Feel, Tomasz Karolak, Pectus, Golden Life, Blue Cafe, Kombi, Julia Balei czy Sienna Gospel Choir.

Koncert połączony ze zbiórką

W trakcie koncertu odbywać się będzie zbiórka środków na rzecz ofiar rosyjskiej agresji. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, godz. 17:30. Transmisja w TVP1.

Polscy i ukraińscy artyści zaśpiewają razem w geście wsparcia dla zaatakowanego przez Rosję kraju. Koncert "Solidarni z Ukrainą" już w niedzielę o 17:30 na żywo w TVP1. Koncert będzie połączony ze zbiórką funduszy dla ofiar agresji - podaje TVP na Instagramie.
Zobacz także: Co zrobić, aby powstrzymać Putina? Były szef MSZ wzywa do działania
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić