o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

TVP przeskrobało sobie u Rydzyka. Jest sprostowanie

23
Podziel się

Niedawno odbyła się pielgrzymka z Radiem Maryja na Jasną Górę. Materiał, który wyemitowało TVP nie spodobało się jednak stacji o. Rydzyka.

TVP przeskrobało sobie u Rydzyka. Jest sprostowanie
O. Tadeusz Rydzyk. (PAP)
bECMeead

11 lipca zakończyła się pielgrzymka na Jasną Górę, która organizowana była przez Radio Maryja. Z okazji XXX już edycji tego wydarzenia, na miejscu pojawiły się ważne rządowe osobistości, a swój list z życzeniami zostawił sam prezydent Andrzej Duda i prezes Jarosław Kaczyński.

Finał pielgrzymki doczekał się również materiału na ten temat w telewizji publicznej. TVP w swoim wydaniu "Wiadomości" opowiedziało o niezwykłym jubileuszowym zakończeniu pielgrzymki na Jasnej Górze. Jednak nie spodobało się to rozgłośni.

bECMeeaf

Radio Maryja zamieściło na swojej stronie sprostowanie co do materiału pokazanego w "Wiadomościach". Okazało się, że wyemitowano w TVP materiał z soboty, a nie z niedzieli. Co stanowi tak znaczącą różnicę? Na niedzielnym nabożeństwie było o wiele więcej ludzi niż na sobotnim, co mogło zdaniem rozgłośni wprowadzić widzów "Wiadomości" w błąd.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECMeeaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Kacper
2 miesiące temu
Widać, że kierownictwo tej rozgłośni zależy na pokazanie siły jaką jest ilość słuchaczy. Oczywiście te akurat media niby katolickie, a katolickich rozgłośni w Polsce jest ponad 10, chcą być szczególnie traktowane i są przez ekipę rządzących. Dostali prawo do mocnego nadajnika, duże kwoty na rozwój od rządzących, oraz na inne dzieła narodowe, nie związane z Kościołem katolickim, a raczej powinny być tworzone przez Państwo. Chciałbym zauważyć, że rozwój tej rozgłośni, mowa o finansowaniu, ma ścisły związek ze zbiórką na ratowanie stoczni, które to kwoty nie zostały przekazane na ratowanie stoczni, ani nikt po zwrot się nie zgłosił. Środki te zbierający przeznaczył na rozwój swojej stacji radiowej, a dalsze prośby i datki od wiernych na radio, zbierający przeznaczył na inne cele, gdyż ludzie dawali za dużo, a Panu zbierające u zawsze było mało...
Jan
2 miesiące temu
A gdzie pomoc ubogim? Gdzie jedzie, to tylko po pieniądze.
Fryderyk
2 miesiące temu
Mam do zaoferowania 5 letnie Porsche, piękne auto niemieckie. Może któryś z redemptorystów chce kupić? To by było wspaniałe dzieło do niesienia Ewangelii, porządne, dla ludzi ceniących komfort i prędkość docierania do potrzebujących. Alleluja i do przodu!
bECMeeaH
kpiarz
2 miesiące temu
A pan Rydzyk przeskrobał sobie u większości Polaków.
Kolo
2 miesiące temu
A jak wiadomosci tvp daja statystow typu aktor ordynator. Tvp klamie. Jak mozna robic wywiad w tv i zamiast osoby zainteresowanej jest osoba podstawiona. To jest skandal
www
2 miesiące temu
Trudno o tym panu mowic jako o czlowieku !!!
wonreligia
2 miesiące temu
pocieszający jest fakt, że kopnie w kalendarz i oby jak najszybciej bo tyle zła co on wyrządził to historia
piechur
2 miesiące temu
Czy to jeszcze uczniowie Jezusa?
Idalia
2 miesiące temu
Trochę szacunku dla osoby ojca Rydzyka jeśli nie dorastasz mu do pięt.
Idalia
2 miesiące temu
Trochę szacunku dla osoby ojca Rydzyka jeśli nie dorastasz mu do pięt.
To pewne
2 miesiące temu
Grubas nie ma Boga w sercu. Liczy się dla niego tylko kasa.
babcia
2 miesiące temu
Nie mogę patrzeć spokojnie na tę osobę. Co za pewność siebie wręcz buta. Cwaniactwo ,zachlannosc,lekceważący stosunek do ludzi a nade wszystko BRAK WIARY.
Kat
2 miesiące temu
Emeryci i renciści oraz inni katolicy, popierajcie Tadzia czynam; módlcie się za niego, ale pieniążków nie dawajcie. Mamona bardzo szkodzi duchownym a szczególnie temu. Z Bogiem i Bóg zapłać! Alleluja i do przodu!
bECMeeaz
Pop
2 miesiące temu
Przemek takie się tylko bzyka, a Przemek ślub 💒 szybko brał że ktoś Wojciechowska sprzątanie z przed nosa
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić