Tym razem przynajmniej to nie traktor. Odholowali rosyjski czołg

Rosjanie wizerunkowo zdecydowanie przegrywają wojnę w Ukrainie. W internecie pojawiło się kolejne nagranie pokazujące zniszczony rosyjski sprzęt. "Bohaterem" filmiku jest T-90.

Tym razem przynajmniej to nie traktor. Odholowali rosyjski czołg
Ukraiński czołg holujący rosyjski T-90 (Twitter)

Nie ma dnia bez kolejnego nagrania z Ukrainy zawstydzającego najeźdźców. Kultowy już filmik pokazujący rosyjski czołg przywiązany do traktora doczekał się godnej kontynuacji. Tym razem jednak niestety zabrakło najlepszego: traktora.

Ukraiński T-80 holuje rosyjski T-90. Na nagraniu widać ukraińskiego żołnierza siedzącego na "masce" holującego rosyjski sprzęt czołgu. Dziennikarz, który opublikował nagranie na Twitterze jest prawie pewny, że pokazany T-90 to 18. tego rodzaju czołg zdobyty przez Ukraińców, co zostało udokumentowane 3 kwietnia.

"Co? Żadnego traktora? Gdzie do cholery byli rolnicy?", "Chciałbym usłyszeć głos Attenborougha tłumaczącego, że w pobliskich krzakach chowa się stado traktorów, zazdrośnie obserwując czołg i tylko czekające na odpowiedni moment, by ukraść jego zdobycz" – kpią internauci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co ciekawe, w rosyjskich mediach pokazano to samo nagranie... ale odtworzone od tyłu. W wersji rosyjskiej to T-90 holuje zdobyczny T-80. Internauci kłócą się o to na Twitterze, próbując dojść do prawdy, analizując chmury kurzu i ruch gąsienic obu czołgów.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić