Karolina Woźniak| 

USA. Mężczyzna kupił sztuczną szczękę. Ukradł mu ją pies

13

Ben Campbell zdecydował się kupić sztuczną szczękę, żeby urozmaicić sobie pobyt w domu. Wkrótce okazało się, że większy ubaw ma ze swojego psa, który ukradł właścicielowi zęby.

Pies ukradł sztuczną szczękę właścicielowi.
Pies ukradł sztuczną szczękę właścicielowi. (Facebook, Ben Campbell)

Mieszkaniec Michigan chciał założyć sztuczne zęby, porobić sobie kilka zdjęć i pośmiać się z siebie. Nie wiedział jednak, że jego pies rasy York, wpadnie na ten sam pomysł. Pupil ukradł mężczyźnie zęby i trzeba przyznać, że wyglądał naprawdę zabawnie.

USA. Mężczyzna kupił sztuczną szczękę. Ukradł mu ją pies

Ben zostawił zęby na stole i wkrótce Thomas, bo tak wabi się jego pies, pokazał się właścicielowi z pełnym uzębieniem. Mężczyzna szybko wyciągnął swój telefon i nagrał małego Yorka.

Nagranie niedługo później trafiło do sieci i wywołało spore poruszenie wśród facebookowej społeczności. Na nagraniu słychać głos Bena, który mówi do chowającego psa: "Dokąd biegniesz Thomas? Co robisz?".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mężczyzna opatrzył nagranie opisem. Pod wideo wyjaśnił, jak doszło do tego zabawnego zdarzenia: "Miałem w swoim Wielkanocnym koszyku sztuczne zęby, żeby pośmiać się w czasie kwarantanny i cóż... Thomas ukradł je ze stołu".

Pies non stop uciekał mężczyźnie - najwyraźniej wyczuł, że zrobił coś złego i bał się, że dostanie mu się za tą niewinną kradzież. Plan Bena, żeby urozmaicić sobie pobyt w domu, udał się. Sęk w tym, że to nie on był głównym bohaterem tego zdarzenia

Zobacz także: Joanna Krupa: "Jaki idiota wierzy, że pieski mogą zarazić koronawirusem"

.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić