Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

USA. Pastor zabrania noszenia maseczek w kościele: "Mam już dość"

9
Podziel się

Szokujące słowa padły z ust amerykańskiego pastora, który zagroził swoim słuchaczom, że jeśli pojawią się na nabożeństwie w maseczce, zostaną wyproszeni. Jednocześnie specjaliści w obawie przed kolejną falą koronawirusa, zalecają, by maski nosili także zaszczepieni przeciw COVID-19.

USA. Pastor zabrania noszenia maseczek w kościele: "Mam już dość"
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)
bEEbWSid

We wtorek 27 lipca Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób zaleciło, aby nawet zaszczepieni Amerykanie nosili maski w zamkniętych miejscach publicznych w obszarach o wysokiej transmisji, by zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Szczególnym zagrożeniem jest wariant Delta, który stanowi obecnie co najmniej 83 proc. nowych przypadków zakażeń COVID-19 w USA.

Pastor Greg Locke, który prowadzi kościół Global Vision Bible Church w stanie Tennessee, sprzeciwia się wszelkim zaleceniom specjalistów. Podczas niedzielnego kazania, zabronił swoim słuchaczom noszenia masek. Wariant Delta pastor nazywa "nonsensem".

bEEbWSif
Jeśli zaczniecie się pojawiać z wszystkimi tymi maskami i całym tym nonsensem, każę wam wyjść. Nie gram w głupie gry Demokratów w tym kościele - grzmiał pastor Greg Locke w czasie ostatniego niedzielnego nabożeństwa.

Locke krytykował także innych pastorów, którzy odwołali nabożeństwa lub wstrzymali się od chrztów z powodu wariantu Delta.

Grupa pastorów rozmawiających o tym, jak bardzo chcą, aby ludzie się leczyli i bojących się chrzcić ludzi z powodu wariantu Delta... Mam tego dość - dodał.
bEEbWSil

Greg Locke zapowiedział, że nie zamknie kościoła, jak to zrobił na początku pandemii. "Prędzej piekło zamarznie, niż zamkniemy to miejsce" - mówił.

Według danych CDC sytuacja epidemiczna pogarsza się w niemal wszystkich stanach. Obecnie w całych Stanach Zjednoczonych notuje się ok. 52 tys. nowych zakażeń dziennie, co oznacza niemal trzykrotny wzrost w ciągu ostatnich 14 dni.

bEEbWSim
Zobacz także: "Ksiądz groził księdzu śmiercią". Wstrząsające szczegóły padły w programie WP
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbWSiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Ksiądz Damian
2 miesiące temu
Nie trzeba podawać przykładu pastora. Od początku wiadomo, że nazywanie Covid-19 pandemią było bujdą i propagandą. To jest jedna z nowych chorób, tylko niepotrzebnie wprowadzono w świat w zemęt i strach. U mnie w kościele do dzisiaj są maseczki i były ograniczenia ale pytam po co to? To zwykle robienie kabaretu i cyrku, raz 10 raz 50 osób w kościele.... To jest wysoce psychiczne. Jeszcze widzę zbzikowanych ludzi,którzy po całym ciele pryskaja się dezynfekatorem i noszą maseczki medyczne, choć dawno przebyli Covid. Ludzie wystarczy czyste serce, trzeba bać się grzechu ciężkiego bo to prowadzi do zguby wiecznej, a nie bać się małego wiruska.
plam
2 miesiące temu
Nie weszło. To w skrócie. W Indiach też są lekarze protestujący przeciwko "szczepieniom". Wystosowali list do premiera by powstrzymać "szczepienia". Powołali się nawet na WHO, że "WHO w swoich tymczasowych wytycznych opublikowanych 2 lipca 2021 r. również uznała fakt nabytej odporności u wszystkich osób, które wcześniej były zakażone SARS-CoV-2."
plam
2 miesiące temu
I jeszcze z tego samego portalu fragment innego artykułu ("AAPS popiera prawo do odrzucenia szczepionki przeciw COVID-19"): "Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów Amerykańskich (AAPS) deklaruje, że wszyscy ludzie mają prawo do wolności, której nie tracą, służąc chorym lub niepełnosprawnym. Etyczne zobowiązanie do ochrony innych nie wymaga od pracowników rezygnacji z integralności cielesnej i samostanowienia…. Ryzyko i korzyści różnią się u poszczególnych pacjentów i różnych okoliczności. Uzyskanie pieczęci zatwierdzenia przez Food and Drug Administration (FDA) – przedwczesne, ponieważ badania nie są zaplanowane na zakończenie przed końcem 2022 r. – nie zapewnia bezpieczeństwa ani skuteczności. Produkty zatwierdzone przez FDA były często wycofywane…. Wspólne oświadczenie uznaje jedynie zwolnienie medyczne i pomija wzmiankę o zwolnieniu religijnym, chociaż wielu pracowników sprzeciwia się otrzymywaniu tych produktów w oparciu o ich przekonania religijne. Zwolnienia medyczne praktycznie nigdy nie są uznawane w przypadku szczepionek COVID, ponieważ istnieje niewłaściwe zaprzeczenie, że wyrządzają one komuś krzywdę. Długoterminowe skutki tych nowatorskich, genetycznie zmodyfikowanych produktów nie mogą być na tym etapie znane. Mogą to być zaburzenia autoimmunologiczne, choroby wzmocnione przeciwciałami, niepłodność, nowotwory lub wady wrodzone…. AAPS sprzyja naleganiu na w pełni świadomą, prawdziwie dobrowolną zgodę na wszelkie interwencje medyczne. Obejmuje to pełne ujawnienie wszystkich zagrożeń oraz staranny wysiłek w celu identyfikacji i śledzenia zagrożeń…. Nasze organizacje medyczne powinny opowiadać się za wolną i otwartą dyskusją i sprzeciwiać się cenzurze…."
bEEbWSiH
plam
2 miesiące temu
Ze strony Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów (AAPS): "Niestety, lekarze stali się chętnymi uczestnikami rządowego przymusu granicznego, nie informując się o wczesnych metodach leczenia Covid lub skutkach ubocznych eksperymentalnej szczepionki. Rządy federalne i stanowe przekupują, namawiają i poddają nas presji od drzwi do drzwi, abyśmy wzięli zastrzyk produktu, który może nas zabić w niespotykanej dotąd liczbie . Poważne reakcje obejmują poronienia, porażenie Bella, zespół Guillain-Barre, zaburzenia krzepnięcia krwi (w tym skrzepy mózgowe) i anafilaksję. Co dziwne, Biały Dom wzywa uczelnie do zaszczepienia całego kampusu, pomimo czasami śmiertelnego zapalenia serca po szczepieniach u młodych dorosłych (u których występuje nieskończenie małe ryzyko poważnej choroby Covid). Wygląda na to, że jesteśmy świnkami morskimi w wielkim eksperymencie. Osoby starsze były ofiarami fazy I. W miarę jak piętrzą się ciała po szczepieniu, ignoruje się zasadę Kodeksu Norymberskiego : eksperyment musi zostać przerwany, jeśli kontynuacja doprowadziłaby do obrażeń i śmierci. Nie jest za późno. Lekarze muszą pamiętać o swojej Przysiędze Hipokratesa oraz mówić i działać dla dobra swoich pacjentów, nawet w obliczu sprzecznych nakazów rządowych."
plam
2 miesiące temu
Kto by pomyślał... I "zaszczepieni" też... A już miało być tak pięknie...
GIRLS
2 miesiące temu
Malo kto o tym wie. Jest stronka ᴢɴᴀᴍᴄɪᴇ na ktorej mozna znalezc dobre ruch anie.
cykuty
2 miesiące temu
taki to demokrata jak Trump. Nie wiem jak w Polsce mam się do was zwracać, ale nie gadajcie mi koło głowy do telefonu w markecie i blisko. Wirus delta indyjski jest w Polsce i pytanie TYLKO kiedy i ile. 60000 dziennie zakażonych w kraju nie jest niczym dziwnym. Zarażają zaszczepieni, dzieci, niezaszczepieni i wszyscy chorują.
Bartosz
2 miesiące temu
Brawo,mądry ksiądz
3eas
2 miesiące temu
Odważny i tak trzymać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić