W lesie znaleziono zwłoki mężczyzny. To zaginiony ratownik?

32

W środę 26 stycznia w lesie na jednym z gdańskich (woj. pomorskie) osiedli dokonano wstrząsającego odkrycia. Funkcjonariusze policji podali do wiadomości publicznej, że trafili na zwłoki mężczyzny. Prokuratura podała, kim najprawdopodobniej jest zmarły.

W lesie znaleziono zwłoki mężczyzny. To zaginiony ratownik?
Do odnalezienia zwłok doszło w lesie na jednym z gdańskich osiedli (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Na miejscu odnalezienia zwłok zjawili się prokurator, biegły oraz zespół policyjnych techników. Według ustaleń portalu Trójmiasto.pl na ciele nie znaleziono śladów, które mogłyby wskazywać, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Na miejsce pojechał prokurator, biegły, działają technicy. Z oględzin wynika, że nie ma śladów świadczących o przemocy – przekazała prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku (Trójmiasto.pl).

Zwłoki w Matemblewie. Kim jest zmarły mężczyzna?

Prokurator Grażyna Wawryniuk nie wyklucza, że znalezione zwłoki należą do zaginionego ratownika medycznego. Ostatni raz był on widziany 21 stycznia.

Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus w Indiach. Przerażający widok setek grobów na plaży

Jak podkreśliła prok. Wawryniuk, na razie nie potwierdzono ostatecznie, czy zwłoki rzeczywiście należą do ratownika. Przed ogłoszeniem oficjalnych wniosków ciało zostanie okazane bliskim zaginionego.

Musimy mieć to potwierdzone poprzez rozpoznanie przez rodzinę – tłumaczyła prok. Wawryniuk (Trójmiasto.pl).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić