aktualizacja 

W trakcie lotu odkryła, że mąż ją zdradza. Doszło do awaryjnego lądowania

146

Dantejskie sceny rozegrały się na pokładzie jednego z samolotów sieci Qatar Airways. Problemy zaczęły się, gdy jedna z pasażerek odkryła, że mąż ją zdradza. Rzuciła się na mężczyznę z pięściami, konieczne było awaryjne lądowanie.

W trakcie lotu odkryła, że mąż ją zdradza. Doszło do awaryjnego lądowania
Dantejskie sceny na pokładzie samolotu linii Qatar Airways (Getty Images, Joan Valls/NurPhoto)

Jak informuje Sky News, pasażerka odblokowała telefon męża przy użyciu jego palca. Mężczyzna nie był świadomy, co się dzieje, ponieważ właśnie przysnął.

Rzuciła się na niewiernego męża. Samolot musiał awaryjnie lądować

W trakcie przeglądania telefonu męża pasażerka samolotu odkryła, że mąż ją zdradza. Wpadła w prawdziwą furię i zaczęła bić mężczyznę pięściami.

Stewardessy, widząc, co się dzieje, próbowały odciągnąć pasażerkę od męża. Jednak wszelkie próby załagodzenia sytuacji spełzły na niczym. Ze względów bezpieczeństwa konieczne okazało się awaryjne lądowanie.

Zobacz także: Zobacz też: Samolot utknął pod wiaduktem. Niecodzienne nagranie z Delhi

Samolot Qatar Airways wylądował na lotnisku w mieście Chennai w południowych Indiach. Zarówno skłóceni małżonkowie, jak i ich dziecko zostali usunięci z pokładu maszyny.

Już na lotnisku w Chennai okazało się, że agresywna pasażerka znajdowała się pod wpływem alkoholu. Pozwolono jej opuścić obiekt i wsiąść na pokład kolejnego samolotu, dopiero gdy całkowicie wytrzeźwiała. Policja nie została poproszona o interwencję.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić