o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Wągrowiec. Policja pokazała film z dna jeziora. "Te obrazy szokują"

34
Podziel się

Ku przestrodze policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zamieścili w mediach społecznościowych film z dna Jeziora Durowskiego (woj. wielkopolskie). "Te obrazy szokują i dają wiele do myślenia" - podkreśla policja.

Wągrowiec. Policja pokazała film z dna jeziora. "Te obrazy szokują"
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zamieścili w mediach społecznościowych film z dna Jeziora Durowskiego. (Facebook, KPP Wągrowiec)
bEEFZVMB

Nurkowie jednostki WOPR w Wągrowcu, wspólnie z członkami klubu nurkowego "Nurasek" z bazy nurkowej w Kaliszanach w okresie zimowym odbyli nurkowania szkoleniowe w Jeziorze Durowskim. Podczas ćwiczeń nagrano film, na którym widać jak poważny jest problem zanieczyszczeń zbiorników wodnych. Przy brzegu, na dnie jeziora znaleziono m.in. kosz na śmieci, ławkę czy metalowe sztachety.

"Te obrazy szokują i dają wiele do myślenia"

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu postanowili udostępnić to nagranie na Facebooku. Policjanci apelują jednocześnie o niezaśmiecanie wód i przestrzegają przed niebezpieczeństwem skoków do tak zanieczyszczonej wody.

bEEFZVMD
Te obrazy szokują i dają wiele do myślenia. Krótko przed weekendem majowym spotkaliśmy się z przedstawicielami WOPR Wągrowiec. Współdziałająca grupa nurkowa z Klubu Płetwonurków w Kaliszanach przekazała nam podczas spotkania obrazy spod powierzchni lustra wody. Kosz na śmieci, ławka, metalowe sztachety, wszystko to znalazło się przy brzegu Jeziora Durowskiego. Pamiętaj zanim zdecydujesz się na skok do wody, upewnij się czy jest to miejsce bezpieczne - przestrzegają policjanci.
bEEFZVMJ

Jak informuje WOPR Wągrowiec tematem spotkania WOPR z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu, podczas którego wyświetlono film z dnia Jeziora Durowskiego, było omówienie wspólnych działań dotyczących bezpieczeństwa nad akwenami wodnymi, patrolowanymi i dozorowanymi przez WOPR w sezonie 2021. W najbliższym czasie odbędzie się akcja czyszczenia jeziora i innych kąpielisk.

W ramach realizacji zadań dotyczących bezpieczeństwa nad zbiornikami wodnymi, WOPR oraz członkowie klubu nurkowego "Nurasek" zamierzają w najbliższym czasie przeprowadzić wzorem lat poprzednich akcję czyszczenia miejsc przeznaczonych do kąpieli i wydobyć zalegające na dnie śmieci - informuje WOPR Wągrowiec.
bEEFZVMK
Zobacz także: Toksyczne cmentarzysko na dnie oceanu. Przerażające odkrycie blisko Los Angeles
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEFZVNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
andre44
5 miesięcy temu
kto w polsce jest winien ze po ustaleniu wandalizmu(zanieczyszczenie tez wandalizm)natychmiast nie zawozi sie goscia/sci na miejsce i lancuch kula ,wyciaga i przywraca stan sprzed!!moze ktos wie kto jest wynien,czyja decyzja,jutro byloby czysto,ladnie,komu na tym zalezy by nie bylo--zlodziej traci dlon,ten co zabil zycie inaczej bedziemy schodzic na psy brzeziny,raciborz
Łódź
5 miesięcy temu
Straszne
Kraków
5 miesięcy temu
Taka swolocz widać mieszka tam. My tu na Południu szanujemy przyrodę.
bEEFZVNf
tyle w temaci...
5 miesięcy temu
No cóż... wodne śmietnisko.
Do roboty len...
5 miesięcy temu
no to jest tzw. DNO policji
Gwidon
5 miesięcy temu
Patrząc na komentarze dochodzę do wniosku, że Polska nie tylko przegrała II wojnę światową, ale do tego stopnia wymordowano nam inteligencję, że zmienił się genotyp. W sumie fakt - tylko od prymitywnego ludu ziemię kupuje się za paciorki, tak jak od "madek" Polskę za 500+. Straszne. Polska matka sybiraczka potrafiła się zagłodzić na śmierć, żeby uratować dzieci. Ukraińska matka potrafiła w czasie głodu zjeść dziecko. Madka chce 700 dla swojego bąbelka i nie rozumie, że to mniej niż 300. To jest chyba koniec naszego narodu. Straszne.
Wągrowski
5 miesięcy temu
Proszę posprzątać moje włości !!!
niedzielski
5 miesięcy temu
pytanie-czy mieli maski i zachowali odleglosc,czy zdezynfekowali dlonie po nurkowaniu i przeszli negatywnie test?
Nutek
5 miesięcy temu
Całkiem niezła wizura jak na takie warunki
awo
5 miesięcy temu
W Pyrlandii takie "porzadki"?
nori
5 miesięcy temu
Nadejdzie taki czas , że będzie tam można znaleźć niepotrzebne konfesjonały i popiersia Ikara smoleńskiego .
żorż
5 miesięcy temu
i co tu szokującego, wystarczy iść do byle lasku na wsi...
Baca
5 miesięcy temu
Może przy skoku do wody, w ławkę trafi ten co ją tam wrzucił.
bEEFZVMX
juw
5 miesięcy temu
Ale przecież jest w naszym kraju jakaś władza - cywilna i mundurowa, która powinna dbać o porządek i ścigać takie draństwo. Skoro tego nie robią to znaczy, że coś tu mocno nie gra: albo w działaniu albo w przepisach karnych.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić