BOB| 

Wakacje 2021. Czarnogóra bez testów. Ale lepiej uważaj

37

Szukasz wakacji w kraju, który na granicy nie wymaga żadnych formalności związanych z koronawirusem? Czarnogóra wydaje się być świetnym pomysłem na wakacje.

Wakacje 2021. Czarnogóra bez testów. Ale lepiej uważaj
Czarnogóra przyjmie każdego turystę (Pixabay)

Cała Europa obawia się wariantu Delta koronawirusa, który potrafi szybko się rozprzestrzenić. Nie dziwi więc, że na granicach wiele obostrzeń przywrócono lub podtrzymano. Na Starym Kontynencie jednak wciąż są wyjątki.

Wakacje 2021. Czarnogóra dla każdego

Jednym z nich jest Czarnogóra, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków. Jak wygląda sprawa z dostaniem się do tego kraju w dobie pandemii koronawirusa? Okazuje się, że bardzo prosto.

Od dnia 5 czerwca 2021 r. wjazd do Czarnogóry dla obywateli RP (oraz innych państw UE) możliwy bez konieczności okazywania dokumentów potwierdzających wykonanie testu czy szczepienia na koronawirusa - czytamy na stronie gov.pl.

Jest jednak bardzo ważne zastrzeżenie. Obecne przepisy obowiązują tylko do 2 lipca. Tym samym w sobotę zasady mogą się zmienić. Dlatego warto śledzić nowe informacje przed planowaniem wakacji w Czarnogórze.

Zobacz także: Bezpieczeństwo nad wodą. Ratownik o największych grzechach Polaków nad wodą
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić