Angelika Karpińska| 

Walentynkowy wpis Melanii Trump. Wszyscy mówią o jednym

76

Melania Trump opublikowała w niedzielę zdjęcia, na których pokazała, jak spędzała walentynki w ciągu ostatnich 3 lat. Chociaż to święto zakochanych, była pierwsza dama ani słowem nie wspomniała o swoim mężu Donaldzie Trumpie.

Walentynkowy wpis Melanii Trump. Wszyscy mówią o jednym
Od dawna krążą plotki o kryzysie w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów. (Getty Images)

W niedzielę 14 lutego obchodziliśmy walentynki, czyli święto zakochanych. Melania Trump opublikowała z tej okazji na Twitterze trzy zdjęcia, które przedstawiają ją podczas spotkań z chorymi dziećmi w The Children's Inn at National Institute of Health.

W te Walentynki myślę o odważnych i inspirujących dzieciach z @TheChildrensInn @NIH, które odwiedziłam przez kilka ostatnich lat. Wysyłam im miłość i siłę, dziś i każdego dnia. Szczęśliwych walentynek - napisała była pierwsza dama.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci szybko zauważyli, że w poście z okazji walentynek Melania nie wspomniała o swoim mężu Donaldzie Trumpie, z którym jest od 16 lat.

O tym, że między Trumpami nie układa się najlepiej, media trąbią od dawna. Była pierwsza dama unikała publicznych czułości i kontaktu z mężem.

Melania chce rozwodu z Donaldem Trumpem?

Pojawiały się nawet plotki, że Melania czekała, aż jej mąż przestanie być prezydentem, by wtedy złożyć pozew o rozwód. Była pracowniczka białego domu, Omarosa Manigault Newman, stwierdziła, że "pierwsza dama USA odlicza minuty, gdy Trump zakończy urząd i będzie mogła się z nim rozwieść". R. Couri Hay, publicysta i dobry przyjaciel Melanii, twierdził natomiast, że była pierwsza dama nie chce się rozstawać, ponieważ marzy o stabilizacji w życiu.

Zobacz także: Brutalność policji w USA. Niewiarygodne, do czego się posunęli

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić