Jan Manicki
Jan Manicki| 

"Zgorzkniała" Melania Trump. Całe dnie spędza w spa

43

Odkąd Donald Trump przestał pełnić funkcję prezydenta USA, między nim a jego żoną Melanią nie układa się najlepiej. Zdaniem amerykańskich dziennikarzy była pierwsza dama ma być "zgorzkniała" i "trzymać się od męża na dystans". Większość czasu spędza w centrum odnowy biologicznej w rezydencji Mar-a-Lago na Florydzie.

"Zgorzkniała" Melania Trump. Całe dnie spędza w spa
Między Donaldem Trumpem a jego żoną Melanią nie układa się w ostatnim czasie najlepiej. (Getty Images)

Melania Trump wydawała się być zadowolona, kiedy wspólnie z mężem opuszczała Biały Dom w zeszłym miesiącu. Mogła dzięki temu wreszcie zostawić politykę i skupić się na sobie. Okazuje się, że była pierwsza dama maksymalnie wykorzystuje czas, którego ma teraz pod dostatkiem.

Każdego dnia idzie rano do spa. Potem zjada lunch i wraca do spa. Następnie zjada późny obiad ze swoim mężem Donaldem Trumpem na patio. I tak w koło Macieju, codziennie wygląda to tak samo – twierdzi w rozmowie z CNN osoba zaznajomiona z harmonogramem Melanii Trump.

Była pierwsza dama lubi ponoć taką formę spędzania czasu. W obiedzie często towarzyszą Melanii jej rodzice. Żona Donalda Trumpa ma jako przystawkę najchętniej wybierać rybę.

Melania Trump jest "zgorzkniała". Wydarzenia na Kapitolu miały zrujnować jej wizerunek

Jak twierdzi rozmówca CNN, pomimo okazji do relaksu Melania Trump ma być czasami "nieco zgorzkniała". Powodem takiego stanu rzeczy ma być to, jaki wpływ na jej wizerunek wywarło zamieszanie podczas opuszczania przez parę prezydencką Białego Domu. Była pierwsza dama ma być niezadowolona z wydarzeń, do jakich doszło 6 stycznia na Kapitolu, kiedy zwolennicy Trumpa wdarli się do budynku Kongresu.

Była pierwsza dama odczekała pięć dni, zanim potępiła przemoc na Kapitolu. W swoim oświadczeniu potępiła wymierzone w nią "nieuzasadnione ataki osobiste". Melania Trump ma jednak zdawać sobie świadomość, że te wydarzenia mocno podminowały jej wizerunek.

Wiedziała, że ​​nic nie zyska, komentując to w jakiś sposób – dlatego nic nie zrobiła – ocenił były pracownik Białego Domu.

Melania Trump została przez Amerykanów oceniona jako jedna z najgorszych pierwszych dam we współczesnej historii. Komentatorzy podkreślają, że rzadko udzielała jakichkolwiek wywiadów. Dużą rolę odegrało tutaj także zachowanie jej męża.

Biuro byłej pierwszej damy. Ma chronić dzieci przed cyberprzemocą

W piątek Melania Trump otworzyła swoje biuro byłej pierwszej damy. Ma ono skupiać się na promowaniu zainicjowanej przez nią kampanii "Bądź Najlepszy". Inicjatywa wspiera osoby spotykające się z przemocą w internecie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Biuro ma swoją siedzibę w rezydencji Mar-a-Lago. Wkrótce ma jednak zostać przeniesione. CNN twierdzi, że trwają poszukiwania nowej siedziby w Palm Beach na Florydzie.

Obejrzyj także: Ale wpadka. Melania musiała ratować męża

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić