aktualizacja 

Wałęsa na wózku. Zdjęcie ze szpitala w sieci

187

Lech Wałęsa w niedzielę trafił do szpitala. Jak się okazuje, nadal w nim przebywa. W środę były prezydent wstawił zdjęcie, z którego wynika, że jego leczenie jeszcze trochę potrwa. Noblista porusza się na wózku inwalidzkim.

Wałęsa na wózku. Zdjęcie ze szpitala w sieci
Lech Wałęsa nadal jest w szpitalu (Facebook)

Lech Wałęsa w niedzielę 7 sierpnia poinformował obserwatorów na Facebooku, że przebywa w szpitalu. Były przywódca "Solidarności" zamieścił zdjęcie, na którym widać go leżącego na szpitalnym łóżku, podpiętego do aparatury. Początkowo nie wiadomo było jednak, co się stało.

Jak udało nam się potem ustalić, polityk zasłabł w domu i został przewieziony do szpitala. - Nastąpiło omdlenie - mówił kilka dni w rozmowie z o2 Lech Artur Wałęsa, zięć byłego prezydenta.

Po trzech dniach od ostatniego wpisu, Lech Wałęsa znowu zabrał głos w mediach społecznościowych. Przedstawił fotografię, siedząc na wózku inwalidzkim.

I jeszcze trochę... Dziękuję za dobre słowa, myśli i modlitwę. Wszystko to się bardzo przyda - napisał Wałęsa w mediach społecznościowych.

Internauci w komentarzach dodają otuchy byłemu prezydentowi i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. "Panie Prezydencie!!! Zdrowia życzymy. Niech Pan szybko zdrowieje i do nas wraca", "Dużo zdrowia i sił witalnych. Przesyłam Panu ogrom pozytywnej energii i miłości". To tylko niektóre z setek komentarzy pod zdjęciem Wałęsy.

Do kiedy Wałęsa zostanie pod opieką lekarzy? - Rozmawiałem z Lechem, trwają badania. Z tego co wiem, to do końca tygodnia będzie w gdańskim szpitalu - mówił w rozmowie z "Super Expressem" poseł Jerzy Borowczak, przyjaciel byłego prezydenta.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Problemy zdrowotne byłego prezydenta

Mimo problemów ze zdowiem, jego aktywności może pozazdrościć mu niejeden nastolatek. 78-letni Wałęsa cały czas udziela się w mediach społecznościowych, udziela wielu wywiadów, a czasami pojawia się nawet na siłowni.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Modelka mówi, co się dzieje na sesjach. "Wyszłam, czułam się z tym bardzo źle"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić