aktualizacja 

Walka miliarderów potwierdzona? Musk sugeruje, że ma zgodę na Koloseum

11

Elon Musk, właściciel platformy X, czyli dawnego Twittera, poinformował, że walka z Markiem Zuckerbergiem - szefem Facebooka, jest coraz bliżej. Miejscem starcia miliarderów ma być Rzym. Musk sugeruje, że władze Włoch zgodziły się na wykorzystanie Koloseum.

Walka miliarderów potwierdzona? Musk sugeruje, że ma zgodę na Koloseum
Mark Zuckerberg i Elon Musk zawalczą w Koloseum? (Getty Images, Wikipedia)

Walka Elona Muska i Marka Zuckerberga jest coraz bliżej. Właściciel platformy X, czyli dawnego Twittera, zamieścił post z nowymi informacjami.

Mark Zuckerberg i Elon Musk zawalczą w Koloseum?

Musk napisał, że walka będzie zarządzana nie przez UFC, a przez fundacje należące do obu miliarderów Transmisje zrealizuje zarówno Facebook, jak platforma X.

Transmisja na żywo będzie na tej platformie i Meta. Wszystko w kadrze kamery będzie starożytnym Rzymem, więc nie będzie nic nowoczesnego. Rozmawiałem z premierem Włoch i ministrem kultury. Zgodzili się na epicką lokalizację -napisał Musk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piramidy zbudowali kosmici. Wypowiedź Elona Muska rozpaliła wyobraźnię internautów.

Miliarder nie podał dokładnej lokalizacji. Jego wpisy sugerują jednak, że walka odbędzie się w rzymskim Koloseum. Wcześniej Musk napisał na X "Gladiator" i dodał emoji miecza.

O pojedynku miliarderów mówiono już od dawna. Żarty przerodziły się w poważne plany, kiedy właściciel X napisał, że jest gotowy na walkę z właścicielem Facebooka. Zuckerberg odpowiedział krótko: "Podaj miejsce".

Koloseum jest jednym z siedmiu cudów świata i od setek lat nie odbywały się tam żadne masowe imprezy. Prawie 2000-letni amfiteatr może pomieścić zaledwie kilkaset osób na tymczasowych siedzeniach. Wcześniej sugerowano, że walka zostanie zorganizowana w Las Vegas.

Kiedy odbędzie się walka? Tego nie wiadomo. Mówiono o 26 sierpnia, ale Elon Musk powiedział, że najpierw musi przejść badania po urazie, którego niedawno doznał.

Dokładna data wciąż się zmienia. Mam rezonans magnetyczny szyi i górnej części pleców [poniedziałek]. Może wymagać operacji przed walką. Dowiem się w tym tygodniu - napisał
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić