Wiadomo, gdzie ukrywał się Radosław K. Miał zamordować trzech chłopców

16

Pojawiły się nowe informacje na temat zatrzymania Radosława K., który jest podejrzany o zabójstwo trojga dzieci. Ofiarami byli bracia w wieku 8, 12 i 17 lat. Najmłodszy chłopiec był synem 42-latka.

Wiadomo, gdzie ukrywał się Radosław K. Miał zamordować trzech chłopców
Zatrzymanie Radosława K. (Policja)

9 marca w domu jednorodzinnym przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku znaleziono zwłoki trzech braci. Chłopcy w wieku 8, 12 i 17 lat mieli poderżnięte gardła.

Podejrzanym o potrójne zabójstwo jest 42-letni Radosław K., ojciec najmłodszej z ofiar i ojczym starszych. Po długich i intensywnych poszukiwaniach mężczyzna wpadł w ręce policji 17 marca.

Zatrzymanie Radosława K. "Miał wszystko zaplanowane"

Mężczyzna został zatrzymany na al. Jana Pawła II w Płocku. Był pijany i miał przy sobie nóż. Był ranny, dlatego został przewieziony do szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna.

Z naszych ustaleń wynika, że przebywał w pustostanach i w lesie na terenie osiedla Borowiczki w Płocku i poza granicami miasta. Znaleziono przy nim plecak z zapasami żywności, więc można powiedzieć, że był przygotowany na to, że będzie się ukrywał i miał wszystko zaplanowane - przekazała Prokuratura Okręgowa w Płocku.

Radosław K. usłyszał zarzut potrójnego zabójstwa. Nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu nawet dożywocie.

Zobacz także: Przypadki napaści seksualnej w "taksówkach na aplikację". Ofiar jest coraz więcej. "Skandal!"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić