Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Wiceprezydent USA wykonała do niej telefon. Tego się nie spodziewała

117

Z okazji Święta Dziękczynienia przyszła wiceprezydent Stanów Zjednoczonych zdecydowała się na niezwykły gest. Kamala Harris zatelefonowała do pielęgniarki z Chicago, która opiekuje się pacjentami zarażonymi koronawirusem.

Wiceprezydent USA wykonała do niej telefon. Tego się nie spodziewała
Kamala Harris (Getty Images, Drew Angerer , Staff)

Pielęgniarka, z którą rozmawiała Kamala Harris, to Talisa Hardin. W swojej pracy ma bezpośredni kontakt z osobami chorymi na COVID-19. Przyszła wiceprezydent USA zapoznała się dokładnie z osiągnięciami zawodowymi Hardin zanim się z nią skontaktowała.

Kamala Harris rozmawiała z pielęgniarką z Chicago. O czym rozmawiały?

Przyszła wiceprezydent USA zadzwoniła do Talisy Hardin, aby podziękować jej za codzienną pracę z osobami zarażonymi koronawirusem. Kamala Harris życzyła także pielęgniarce wszystkiego najlepszego z okazji Święta Dziękczynienia.

Wiesz, chciałam cię tylko usłyszeć, aby życzyć radosnego Święta Dziękczynienia i podziękować za wszystko, co robisz każdego dnia. Czytałam o tobie i wiem, że pomagasz wielu ludziom – powiedziała pielęgniarce Kamala Harris (Yahoo News).

Talisa Hardin nie była jedyną przedstawicielką służby zdrowia, która odebrała telefon od przyszłej wiceprezydent USA. W trakcie telefonowania do lekarzy i pielęgniarek Kamali Harris towarzyszył jej mąż – Douglas Emhoff.

Ja i Douglas Emhoff zadzwoniliśmy do Talisy, (...) pielęgniarki z Chicago, oraz kilku pracowników pierwszej linii z naszego kraju, aby podziękować im za wszystko, co zrobili w walce z COVID-19. Bez nich nie damy rady – podsumowała Kamala Harris (Yahoo News).
Zobacz także: Zobacz też: Bez rękawiczek i dezynfekcji. Pielęgniarka z łodzi odsunięta od pracy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić