Jan Manicki
Jan Manicki| 

Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu

21

Wielu młodych rodziców coraz częściej wydaje specjalne przyjęcie, na którym ogłasza płeć spodziewanego dziecka. Para z Kalifornii chciała urozmaić imprezę przy użyciu efektów pirotechnicznych. Zabawa zakończyła się katastrofą.

Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu
Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu (Twitter.com, Drew Tuma)

W hrabstwie San Bernadino w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych pożar strawił blisko 30 kilometrów kwadratowych lasu. Strażacy poinformowali, że jego przyczyną była wytwornica dymu. Korzystali z niej młodzi rodzice, którzy chcieli uświetnić w ten sposób swoje gender reveal party.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu

Pożar wybuchł w parku El Dorado Ranch w mieście Yucaipa. Do jego gaszenia wezwano ponad 600 strażaków. Rozprzestrzeniający się ogień został jak dotąd opanowany zaledwie w 5 procentach. Dym z pożarów widać nawet na zdjęciach satelitarnych.

Kiedy przybyliśmy na miejsce, pożar rozprzestrzeniał się we wszystkich kierunkach. Zmieniający się kierunek wiatru nie ułatwia nam zadania – ocenił Ben Holmes, jeden ze strażaków walczących z żywiołem.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ewakuowano pobliskich mieszkańców

Strażacy ewakuowali osoby mieszkające najbliżej miejsca zdarzenia. Pozostałych mieszkańców miejscowości wezwano do zachowania ostrożności. Zamknięte zostały także niektóre drogi dojazdowe.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić