Jan Manicki
Jan Manicki| 

Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu

21
Podziel się:

Wielu młodych rodziców coraz częściej wydaje specjalne przyjęcie, na którym ogłasza płeć spodziewanego dziecka. Para z Kalifornii chciała urozmaić imprezę przy użyciu efektów pirotechnicznych. Zabawa zakończyła się katastrofą.

Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu
Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu (Twitter.com, Drew Tuma)

W hrabstwie San Bernadino w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych pożar strawił blisko 30 kilometrów kwadratowych lasu. Strażacy poinformowali, że jego przyczyną była wytwornica dymu. Korzystali z niej młodzi rodzice, którzy chcieli uświetnić w ten sposób swoje gender reveal party.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Urządzili imprezę na cześć dziecka. Efekty widać z kosmosu

Pożar wybuchł w parku El Dorado Ranch w mieście Yucaipa. Do jego gaszenia wezwano ponad 600 strażaków. Rozprzestrzeniający się ogień został jak dotąd opanowany zaledwie w 5 procentach. Dym z pożarów widać nawet na zdjęciach satelitarnych.

Kiedy przybyliśmy na miejsce, pożar rozprzestrzeniał się we wszystkich kierunkach. Zmieniający się kierunek wiatru nie ułatwia nam zadania – ocenił Ben Holmes, jeden ze strażaków walczących z żywiołem.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ewakuowano pobliskich mieszkańców

Strażacy ewakuowali osoby mieszkające najbliżej miejsca zdarzenia. Pozostałych mieszkańców miejscowości wezwano do zachowania ostrożności. Zamknięte zostały także niektóre drogi dojazdowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić