o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

"Widzę rakietę!". Jackowski o wstrząsających wydarzeniach w 2021 roku

276
Podziel się

Jasnowidz Krzysztof Jackowski co rusz dzieli się swoimi przewidywaniami z internautami. Tym razem postanowił przedstawić wizję na 2021 rok. Niestety, nie ma dobrych wieści...

"Widzę rakietę!". Jackowski o wstrząsających wydarzeniach w 2021 roku
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube, YouTube)
bESxelhN

Jackowski wrzucił do sieci kolejne nagranie. Odniósł się w nim m.in. do tego, co dzieje się obecnie.

Czas obostrzeń, czas prawie rocznego trzymania nas w pewnym dystansie do wszystkiego, powoli przestaje działać. Politycy to zauważają. Ludzie zaczynają się buntować. Mam odczucie, że rząd zacznie tworzyć przepisy, które będą szokujące, które będą nas zaskakiwać. Już teraz krąży plotka, że władza chce zmienić prawo tak, by obywatel nie mógł odmówić przyjęcia mandatu. Zwróćmy uwagę, że cały czas nie ma żadnego stanu wyjątkowego, a te nowe przepisy, które będą zaostrzane, graniczą z Konstytucją - powiedział Krzysztof Jackowski.

Następnie zaczął mówić o wielkim wydarzeniu. Chodzi o wystrzelenie rakiety, które miałby uważnie śledzić każdy kraj.

bESxelhP
Mam wrażenie, że na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją. Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się wydarzyć, może się wydarzyć szybko lub zostanie odłożone w czasie na miesiąc, dwa, może trzy. Widzę dwa terminy czasu "W". Widzę taką scenę: widzę telewizor, a w nim stacje pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień, a ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat. To będzie pokazywane we wszystkich telewizjach na świecie. A ta rakieta będzie prowokacją, będzie to coś groźnego - zaznaczył jasnowidz.

Wstrząsające słowa Jackowskiego. Szykuje się koszmar!?

Krzysztof Jackowski mówił również, że po wystrzeleniu tej rakiety państwa będą przymierzały się do militarnego odwetu.

Daleki jestem od straszenia, ale czuję, że ten rok będzie o wiele gorszy od roku, który minął. Społecznie jesteśmy bardzo mocno już skrzywieni. Mało kto ma złudzenia, że to się w najbliższych miesiącach zmieni. Nic na to nie wskazuje. To się jeszcze pogorszy - podkreślił.
bESxelhV

Jednocześnie zaznaczył, że będzie mnóstwo migracji społecznych. Ponadto zdradził, że Polska - w jego przeczuciu - jest "spokojna".

To jednak nie koniec. Popularny jasnowidz przewiduje jeszcze, że w Polsce nastanie okres kompletnego chaosu, a "służba zdrowia zostanie kompletnie poszarpana".

Ludzie będą mieli naprawdę wielką trudność z leczeniem się i dostaniem do szpitala z zupełnie innymi chorobami. Wydaje się, że teraz jest chaos, a on dopiero nadejdzie - podsumował.
bESxelhW
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESxeliq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(276)
Czarny
10 miesięcy temu
Jackowski nie ma wizji , tylko zwidy, kup sobie goscio normalne pol litra, jestes zdolny uwierz w siebie
QLIG
10 miesięcy temu
Fajny ten Jackowski, taki nie za mądry...Fajnie przepowiadał koniec pandemii COVID na kwiecień 2020.( trwa nadal ) Fajnie przepowiadał koniec zamieszek na Ukrainie i spokój. ( wybuchła wojna )
mmmmmmmmmmm
11 miesięcy temu
już grudniu już to miało być
bESxelir
Janusz
11 miesięcy temu
Przypominam że ten sam człowiek przepowiedział że we wrześniu 2019 miała się zacząć 3 wojna światowa, a w 2020 miało być wygłoszenie na całym swiecie
Ffx
11 miesięcy temu
A ile kortyzolu w powietrzu się unosi. Jesteśmy zastraszani bezustannie. Pracy możemy nie miec i nie splacimy kredytow. Nie będzie firm i pracodawców a pracowac każą do śmierci? Kolejne KORTYZOLOWE POKOLENIA sa coraz słabsze i nie maja odpornosci żadnej
Koniec swiata
11 miesięcy temu
Tylko rakieta ? Atomowa lub jadrowa w kilku miejscach na raz by sie przydala
Wyborcy pis!
11 miesięcy temu
Teraz możecie ładnie PiSowi podziękować za spokój w polsce! Sprzedaliście się za srebrniki,PiS wygrał i doprowadza ten kraj do ruiny jak widać a to nie jest jeszcze wszystko !!! Dzięki wam wyborcom pis i PiSowi mamy tak jak mamy.!!! Co prawda i PO też było tragiczne w skutkach a kolejne partie nie nadają się do rządzenia tak samo jak te pierwsze.Polacy źle zarządzają,nie umieją,nie potrafią rządzić dlatego do tego czasu nie było jeszcze takiego rządu który by ten kraj doprowadził na szczyt możliwości i piedestał ! Absurdy jakie rządy wymyślają to szczyt hipokryzji i bezczelności !!!!!!!
Siemazbychu
11 miesięcy temu
Panie, weź pan przestań ćpać te świństwo bo straszne jazdy pan ma w tej głowie, niedawno czytałem (2020) że nowy rok będzie lepszy i spokojniejszy, ale teraz znów jesteś na gazie i wkręcasz sobie dziwne akcje... Napij się meliski i nie strasz ludzi.
Truman
11 miesięcy temu
Nie strasz, nie strasz bo się...... Wiesz co
M1306
11 miesięcy temu
Jackowskiego na pewno się spełni przepowiednia
22345
11 miesięcy temu
Niech ten pan zamilknie ludziom jest ciężko a on jeszcze swoje dodaje zniknij chlopie
Rocky
11 miesięcy temu
Rakieta to jest po Grochówce
Marcin
11 miesięcy temu
Tak już jest służba nie działa, rakiety latają, a rząd przyjmuję.. o ja czytam teraz (czym jest czas) . Autor Imanuel Alex Nowicki . I super książka analiza czasu, fotonu , kosmosu jak by tą książkę przewidział to by jemu uwierzyłem 💪
bESxelij
Piotr
11 miesięcy temu
Czy Jackowski miał jakies dobre wieści! Chętnie poczytam. Bo jakos wszystkie media tylko szczują i straszą. A najlepiej im wychodzi z bestiami. Idzie straszna bestyja. Zasypie europe. -30stopni. Nie wychodzmy z domów. Bo zamarzniemy. A jak nie zamarzniemy to dopadnie nas covid. A jak nie covid to zawistny sąsiad. Boze jakich czasow doczekałem. Strach sie bać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić