Widzicie je? Leśnicy wrzucili zdjęcie. Zagadka robi furorę

11

Niemałe poruszenie wśród użytkowników Twittera wywołało pytanie i zdjęcie opublikowane przez Lasy Państwowe. W komentarzach pojawiło się mnóstwo reakcji. Internauci nie są zgodni.

Widzicie je? Leśnicy wrzucili zdjęcie. Zagadka robi furorę
Lasy Państwowe pokusiły się o niełatwą zagadkę (Nadleśnictwo Cisna)

Lasy Państwowe najwidoczniej uznały, że internautom przyda się trening spostrzegawczości. W czwartkowy poranek przedstawiciele tej instytucji opublikowali zdjęcie, które zmusza do myślenia. Niewątpliwie mocno pomaga w pobudzeniu szarych komórek.

Czy na zdjęciu są trzy sarny? - zapytano pod fotografią autorsstwa Wojciecha Fenio.

Internauci nie byli zgodni. "Tylko dwie", "Gdzie ta trzecia?", "Widzę dwie", "Zauważyłem dwie", "Dwie" - pisze część z użytkowników Twittera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kłusownictwo pod Grudziądzem. Leśnicy apelują

Są jednak też inne komentarze. "Tak, w krzakach trzecia", "Pod najwyższą choinką jest trzecia!", "Są trzy", "Trzy" - czytamy.

Są cztery - rzucił jeden z internautów.

Śmiało można stwierdzić, że ta zagadka mocno podzieliła twitterowiczów. Nie brakuje takich, którzy bardzo intensywnie analizowali migawkę opublikowaną przez Lasy Państwowe. Fakty są takie, że dwie sarny są widoczne bardzo dobrze. A co z tą trzecią?

Niewątpliwie warto poszukać zwierząt na poniższej migawce. Taki test na spostrzegawczość jest świetnym treningiem dla mózgu. Niektórzy twierdzą nawet, że mierzenie się z tego typu zagadkami bardziej pobudza do działania niż kofeina!

Testy na spostrzegawczość: dlaczego warto?

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko.

Testy mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym zdjęciem od Lasów Państwowych i poszukajcie odpowiedzi na pytanie o to, czy pojawiły się na nim trzy sarny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić