aktualizacja 

Widzisz takie coś? Uważaj. Na S8 nagrali "polowanie" kierowcy mercedesa

385

W sieci pojawiło się nagranie wideo zarejestrowane przez jednego z kierowców na drodze ekspresowej S8. Materiał może być przestrogą dla innych uczestników ruchu drogowego, gdyż utrwalono na nim typowy przykład próby wymuszenia odszkodowania. Tak przynajmniej twierdzi autor, opublikowanego na YouTube wideo.

Widzisz takie coś? Uważaj. Na S8 nagrali "polowanie" kierowcy mercedesa
Kierowca mercedesa chciał wymusić odszkodowanie (YouTube, STOP PIRAT)

Niebezpieczne zdarzenie zostało nagrane 5 września w godzinach wieczornych. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go kanałowi STOP CHAM. Następnie filmik został opublikowany na YouTube. Wideo może być przestrogą dla innych kierowców.

Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S8 w kierunku Marek. Zachowanie kierowcy mercedesa wyglądało jak próba wymuszenia odszkodowania. Jeśli to prawda, to nagrany kierowca nie przewidział, że w jadącym za nim samochodzie umieszczony był rejestrator jazdy, który cały czas nagrywał sytuację na drodze.

Kierujący mercedesem urządził sobie polowanie na jadącą obok ciężarówkę? Poruszający się prawym pasem robił to tak, aby pozostać niezauważalnym w lusterkach ciągnika z naczepą. W pewnym momencie TIR, po włączeniu kierunkowskazu, zaczął zmieniać pas na prawy. To właśnie wtedy poruszający się pasem awaryjnym mercedes wrócił na prawy pas i dał się uderzyć ciężarówce.

Mam nadzieję, że jak miałeś czas podesłać tutaj ten filmik to i znalazłeś czas, żeby się zatrzymać i wyjaśnić złodzieja z Mercedesa, jak już przyjechała policja. Inaczej jesteś typowym internetowym napinaczem - napisał komentujący.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić