Aniela Siwek| 

Wiedźmin 3 za darmo na GOG. Nowa promocja gry CD Projekt

0

Promocja jest skierowana do tych osób, które posiadają już grę Wiedźmin 3. Dziki Gon na PlayStation 4, Xbox One lub na platformie na PC. Od teraz będą mogły pobrać za darmo kopię gry w GOG Galaxy 2.0.

Wiedźmin 3 za darmo na GOG. Nowa promocja gry CD Projekt
(Materiały prasowe)

GOG Galaxy 2.0 to aplikacja, która ma uporządkować gry w jednym miejscu. Będzie można tam tworzyć listy znajomych oraz posiadanych na różnych platformach gier.

Dzięki funkcjonalnej i starannie zaprojektowanej bibliotece, możesz uporządkować swoje gry PC oraz tytuły konsolowe, zarządzać nimi, uruchamiać dowolną grę na PC oraz śledzić postępy i statusy znajomych, ich osiągnięcia i czas gry na wszystkich połączonych platformach – pisze CD Projekt RED.

Aby wypromować aplikację, CD Projekt oferuje Wiedźmina 3 Dziki Gon za darmo na OC. Oferta dotyczy osób, które grę już posiadają na konsolach PlayStation4 oraz Xbox One. Promocja nie obejmuje osób, które posiadają grę na konsoli Nintendo Switch.

Zobacz także: Biznes Mówi. Dzięki niemu świat poznał "Wiedźmina". Gościem Michał Kiciński, współtwórca CD Projektu

Wiedźmin 3 za darmo. Jak pobrać?

Pobranie Wiedźmina 3 jest bardzo łatwe. Wystarczy połączyć platformę, na której posiada się grę z aplikacją GOG Galaxy 2.0. Aplikacja sama zaimportuję grę, łącznie z jej postępem i osiągnięciami.

Promocja jest ograniczona czasowo. Wiedźmina będzie można pobrać tylko do 23 czerwca do godziny 13.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić