Lubelszczyzna. Zwierzę wtargnęło na drogę. Tyle zostało z auta

21

W miejscowości Polubicze Dworskie (woj. lubelskie) doszło do okropnego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi po tym, jak kierowca chciał ominąć znajdujące się na niej zwierzę.

Lubelszczyzna. Zwierzę wtargnęło na drogę. Tyle zostało z auta
Samochód wylądował w rowie (Policja)

Do niezwykle pechowego zdarzenia doszło 2 września w Polubiczach Dworskich. Na drodze krajowej K-63 samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie pojazd wpadł do przydrożnego rowu dachując i uderzył w drzewo.

Niedługo później na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe. Z relacji kierowcy wynikało, że chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które nagle wtargnęło na jezdnię. Gwałtowny manewr zakończył się jednak fatalnym dachowaniem. Policjanci ustalili, że mężczyzna był trzeźwy w momencie wypadku. Niestety w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Samochód mężczyzny był po wypadku w opłakanym stanie. Policjanci opublikowali jego zdjęcie w sieci. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Mundurowi przypominają również, że dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy.

Zobacz także: Wiceszefowa KE Vera Jourova o stanie wyjątkowym w Polsce. Anna Zalewska odpowiada
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić