Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Wielkopolska. 4-latka wypadła z okna. Matka była pod wpływem narkotyków

0
Podziel się:

W sobotę mała dziewczynka wypadła z okna mieszkania w Chodzieży (woj. wielkopolskie). Skandal jest tym większy, iż jej matka była wówczas pod wpływem narkotyków. Sprawą szybko zajęła się policja.

Wielkopolska. 4-latka wypadła z okna. Matka była pod wpływem narkotyków
4-latka wypadła z okna mieszkania. Wiadomo co było z matką (shutterstock)

O bulwersującej sprawie jako pierwszy poinformował miejscowy portal chodziez.naszemiasto.pl. Do ogromnej tragedii mogło dojść w sobotnie południe w Wielkopolsce. Z okna mieszkania na pierwszym piętrze bloku wypadła 4-letnia dziewczynka.

Dobrą informacją jest fakt, że dziecko żyje, ale z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala. Obecnie przebywa w jednym ze specjalistycznych szpitali w Poznaniu.

Jak podkreśla portal epoznan, sprawą zajęła się policja, która zatrzymała matkę 4-latki. Okazało się, że kobieta była pod wpływem środków odurzających. Postawiono jej zarzut narażenia córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Objęto ja policyjnym dozorem.

Usłyszała zarzut: jako osoba na której ciąży obowiązek opieki, naraziła swoją córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Raz w tygodniu musi się stawiać na komendzie - potwierdza rzecznik prasowy KPP w Chodzieży asp. Karolina Smardz-Dymek.

Nieodpowiedzialni rodzice

To nie pierwszy podobny przypadek w te wakacje. Miesiąc temu w Poznaniu dzieci stały na parapecie okna na ósmym piętrze. - Dzieci zaczęły wychodzić na parapet. Zadzwoniłem po policję. Byli po około 7 minutach. Po 10 minutach dojechała straż pożarna - relacjonował świadek zdarzenia pan Waldemar.

Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić