aktualizacja 

Wiodła życie jak z bajki. Teraz szuka jej płatny morderca

31

Abbie Quinnen to brytyjska modelka i tancerka. Jej konto na Instagramie śledzą tysiące ludzi, a większość z nich zachwycona jest jej urodą i życiem jak z bajki. Okazało się, że kobiety może szukać... płatny morderca.

Wiodła życie jak z bajki. Teraz szuka jej płatny morderca
(Instagram)

Abbie Quinnen to brytyjska tancerka i modelka oraz wschodząca gwiazda internetu. Na jej instagramowym koncie obserwują ją już niemal 40 tys. ludzi. Dziewczyna pokazuje tam swoje życie, o którym wielu może tylko pomarzyć.

Abbie jest piękna, utalentowana i ma przy sobie miłość życia. Wszystko układałoby się idealnie, gdyby nie fakt, że na dziewczynę czyha... płatny morderca!

Za głowę modelki wyznaczono nagrodę pieniężną. Ogłoszenie pojawiło się w darknecie. Jak donosi The Sun, osoba oferująca "zlecenie" jest gotowa zapłacić za życie 23-latki od 10 do 20 tys. funtów (50-100 tys. zł). Wszystko wskazuje również na to, że ktoś, kto chce zaszkodzić dziewczynie, jest z jej bliskiego otoczenia.

Zabójca miał otrzymać listę miejsc, w których przebywa Abbie danego dnia, łącznie z godzinową rozpiską. Policja nie odstępowała dziewczyny na krok i uważnie rozglądała się w każdym miejscu, w jakim pojawiała się dziewczyna.

Nie zauważono jednak nikogo podejrzanego. Młoda gwiazda wciąż boi się o swoje życie. W rozmowie z The Sun przyznała, że gdy tylko dowiedziała się o istnieniu takiego ogłoszenia, "ugięły się pod nią nogi".

Nie wiedziałem, co robić. Opowiedziałam o tym swojemu chłopakowi, a on powiedział, że nie może uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Serce stanęło mi w miejscu, a nogi zaczęły mi się trząść. Takie rzeczy widuje się tylko w filmach. Człowiek nigdy nie spodziewa się, że to właśnie jemu się przydarzy coś takiego - mówi Abbie Quinnen w rozmowie z The Sun.

Policja obserwuje dom tancerki. Trwają również prace nad zlokalizowaniem tego, skąd pochodzić może makabryczne ogłoszenie. Kobieta dalej dostaje regularnie wiadomości z pogróżkami.

Zobacz także: Strajk kobiet. Władza "przekupiła" policję podwyżkami? Ekspert mówi wprost
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić