Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Wójt zakochał się w lekarce. Potem usłyszał zarzut nękania

47
Podziel się:

Łukasz Kłębek, wójt Ulhówka na Lubelszczyźnie, usłyszał zarzut nękania lekarki, która przyjechała z akcją szczepień. Kobieta niecierpliwie czeka na sprawę w sądzie.

Wójt zakochał się w lekarce. Potem usłyszał zarzut nękania
Wójt zakochał się w pani doktor. Potem usłyszał zarzut nękania (Facebook)

Łukasz Kłębek jest wójtem w malutkiej miejscowości Ulhówka, niedaleko granicy z Ukrainą. Jak sam o sobie mówi, jest najpopularniejszym wójtem w Polsce i celebrytą. Najwięcej w jego kontekście mówi się jednak o życiu prywatnym i nieodwzajemnionej miłości.

Jak podkreśla "Dziennik Wschodni", cała sprawa zaczęła się wiosną 2021 roku. Pewna lekarka została oddelegowana z tomaszowskiego szpitala do punktu szczepień na Covid-19 w Ulhówku. Od razu wpadła w oko Kłębkowi, który z miejsca ruszył w miłosny podbój.

I tutaj zaczęły się problemy. Lekarka przekonywała, że nie jest zainteresowana Kłębkiem. Ten jednak nie dawał za wygraną tłumacząc, że kobiety trzeba walczyć. Wysyłał kwiaty i upominki do jej domu i pracy, wysyłał mnóstwo smsów.

Uważam, że niczego złego nie zrobiłem. Ja naprawdę cały czas ją kocham. I wiem, że to jest ta jedna jedyna - podkreślał Łukasz Kłębek.

Będzie rozprawa

Sprawą zajęła się policja, bowiem według przepisów, kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Wobec wójta zastosowano wówczas dozór oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzone. Na rozprawie stawiła się nękana kobieta, jej adwokat, prokurator i obrońca oskarżonego, który nie zdążył zapoznać się z liczącymi kilka tomów aktami. Złożył więc wniosek o odroczenie rozprawy.

Jak czytamy, kolejna rozprawa ma się odbyć na początku kwietnia. Lekarka ma nadzieję, że szybki koniec.

Zobacz także: Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał o medialności konfliktu Marceliny Ziętek z Justyną Żyłą
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
PePe
4 miesiące temu
Ha ha, dobre, jeszcze wmawiajcie ludziom ze Cejrowski popiera Putina! Bzdura kompletna, wyssana z lewackich brudnych paluchow, zeby go przesladowac i blokowac jego wystepy w Polsce, nie dajcie sie nabrac.
ruski
4 miesiące temu
naum sie pisać po polskiemu!
Adolf Fjutin
4 miesiące temu
Dwóch przyjaciół rozmawia o polityce na świecie: - Co nowego? - NATO jest w stanie wojny z Rosją. - A jaka jest sytuacja? - Rosja straciła kilka tysięcy żołnierzy, w tym elitarne wojska powietrznodesantowe, ponad sto śmigłowców i samolotów, kilkaset pojazdów opancerzonych i czołgów, trzy statki, wymienialność waluty, Ikeę i McDonald's i grozi jej bankructwo w ciągu kilku tygodni. - A jaka wygląda sytuacja z NATO? - NATO jeszcze nie zaczęło
Goldengecko
4 miesiące temu
Ciekawe czy jak uporczywie dzwoni do mnie pani z Confrontera mimo że nie zamawiałem ani pożyczki ani nie chce zmienić operatora telefonicznego czy mogę ją oskarżyć o nękanie?
???
4 miesiące temu
Dlaczego mnie nikt tak nie neka ?
1234567
4 miesiące temu
Do mnie dzwonią non stop przedstawiciele jednej firmy mimo że podczas każdej rozmowy informuje ich że nie jestem zainteresowany ich propozycją.Czy to nie podchodzi pod paragraf o nękaniu?
GulDukat
4 miesiące temu
No może też nie chciała się przeprowadzać do miejsca gdzie wrony zawracają na zimę
Goldengecko
4 miesiące temu
Ciekawe od którego Sms-a to już nękanie
tom
4 miesiące temu
jestem za nie , nie chcę daj se spokój chłopie i nie rób pośmiewiska .
ona
4 miesiące temu
dobrze zrobiła, dziwne ze taki świr jest dalej wójtem. Jak ktoś mówi nie to znaczy nie, ja już bym mu wstydu zrobiła w tej jego gminie, że te kwiatki wsadził by sobie w tylek
._.
4 miesiące temu
W międzyczasie swój, już niestety skończony związek z bogobojnym posłem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Pięta upubliczniła Izabela Pek. Jak ujawniła porzucona kochanka, Staszek obiecywał spłodzić z nią sześcioro dzieci, zwierzał się jej z marzeń o założeniu prywatnej armii, która "zrobi porządek w każdym mieście", a także dzielił się z nią poufnymi informacjami na temat śledztwa Amber Gold, bo akurat zasiadał w tej komisji sejmowej. Ich szczęśliwy, choć krótki romans obfitował w głaskanie po brzuchu oraz romantyczne randki na cmentarzach oraz w hotelach, na koszt podatników.
Ppp
4 miesiące temu
Mogła wyjechać i już po problemie.
Mikrobiolog
4 miesiące temu
Nie wiadomo o co chodzi w tej wiadomosci...bullshit...
pbb
4 miesiące temu
w malutkiej miejscowości Ulhówka... NIE MA TAKIEJ WSI..... Ale jest ULHÓWEK
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić