Wrocław. Wypadek samochodowy na A8. AOW sparaliżowana

9

Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło do wypadku trzech samochodów. Do zdarzenia doszło krótko po godzinie 8. Jak podaje Gazeta Wrocławska - korek, który powstał na A8, jest długi na 10 km.

Wrocław. Wypadek samochodowy na A8. AOW sparaliżowana
Most Redziński z drona. Jest częścią AOW-u. (Wikimedia Commons, Flickr, Łukasz Czyżykowski)

Wrocław. Na AOW pojawił się olbrzymi korek. To efekt wypadku trzech pojazdów, które zderzyły się nad ranem na A8 za węzłem Wrocław Północ, który prowadzi w stronę Kudowy.

Samochody zmuszone są zjechać z prawego pasa i do jazdy używać środkowego, a także lewego pasa, na który przekierowuje kierowców policja. Jak podaje źródło Gazeta Wrocławska, korek już po kilkunastu minutach wynosił ok. 10 km.

Kierująca bmw nie zachowała należytej odległości od jadącego przed nią volkswagena i uderzyła w niego. Siła uderzenia sprawiła, że volkswagen zderzył się z fiatem - mówi w rozmowie z Gazetą Wrocławską Paweł Noga, st. sierż. z biura prasowego wrocławskiej policji.

Po wypadku kierująca bmw potrzebowała pomocy

Wypadek na szczęście skończył się bez większych obrażeń po stronie uczestników. Jedynie kierująca bmw "poczuła się gorzej", dlatego wezwano pogotowie, podaje Gazeta Wrocławska.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić