Zagadka Madeleine McCann rozwiązana? Wskazał miejsce pochówku

313

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Jasnowidz Michael Schneider podał policji dokładne współrzędne miejsca, w którym, jego zdaniem, pochowano ciało dziewczynki.

Zagadka Madeleine McCann rozwiązana? Wskazał miejsce pochówku
Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. (Getty Images)

Zaginięcie Madeleine McCann to jedna z najbardziej tajemniczych spraw tego typu. 3 maja 2007 roku Madeleine zniknęła z pokoju hotelowego w Praia da Luz w Portugalii. Od tamtej pory nikt nie wie, jak potoczyły się losy 4-latki. Nie udało się nawet ustalić, czy dziewczynka żyje.

Jasnowidz Michael Schneider twierdzi, że zna rozwiązanie tej zagadki. Podał niemieckiej policji dokładne współrzędne, które, jego zdaniem, wskazują na miejsce pochówku Madeleine. Uważa, że dziewczynka nie żyje i jest pochowana w Portugalii na północny wschód od Lagos, czyli kilka kilometrów od hotelu, w którym była zakwaterowana.

Nie podaję takich informacji z łatwością (...), ponieważ jestem bardzo świadomy jaką niesie to za sobą odpowiedzialność - mówi jasnowidz.

Policja nie ignoruje podanych przez medium informacji. Schneider wielokrotnie pomagał w ustaleniu lokalizacji zaginionych. W zeszłym miesiącu podał miejsce, gdzie znajdowała się poszukiwana w Niemczech kobieta. Została znaleziona wisząca na drzewie 36 godzin po tym, jak Schneider podał policji prawidłową lokalizację. Udało mu się również zlokalizować ciała zamordowanej pary Petera Neumaira i Laury Perselli, którzy w styczniu zaginęli w swoim domu w Bolzano we Włoszech.

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić