Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KOZ
|

Wróżbita Maciej przekazał wizję na jesień. Jego przepowiednia niepokoi

7
Podziel się

Marciej Skrzątek, czyli popularny "Wróżbita Maciej", przekazał przepowiednię na jesień. W swoim obszernym wpisie na Facebooku przedstawił niepokojącą wizję tego, co może wydarzyć się w najbliższych miesiącach. Mówił o możliwym ograniczaniu swobód, a także zagrożeniu konfliktem zbrojnym.

Wróżbita Maciej przekazał wizję na jesień. Jego przepowiednia niepokoi
Wróżbita Maciej (Facebook)
bETiImGd

Wróżbita Maciej ostrzegł przed nadchodzącymi wydarzeniami. Według jego przepowiedni jesień 2021 roku będzie bardzo niespokojna. Uważa, że zapanuje atmosfera konfliktu.

Saturn po wielu miesiącach przyjął pozycję prostą 11 października i zachowa ją aż do stycznia 2022 roku. Saturn jak zawsze ogranicza, zniewala, narzuca reżim. Wodnik znów to wolność. Dlatego w tym okresie możemy mieć do czynienia z całkowitym ograniczeniem naszej swobody i praw - napisał Maciej Skrzątek.
bETiImGf

Wróżbita Maciej mówił dalej o ograniczaniu. Uważa, że układ planet zachęca rządzących do narzucania reżimu i kontroli. Jego zdaniem oznacza to, że narzucone zostaną surowe obostrzenia bądź wrogie ustawy, a ludzie będą się buntować.

Jaka będzie jesień 2021? Wróżbita Maciej zabrał głos

Podkreślił, że jego ostatnie przypuszczenia się sprawdziły. Mówił, że za chwilę nastąpi ograniczenie swobody, a niedługo później rząd ogłosił, że możliwy jest powrót obostrzeń związany z trwającą pandemią koronawirusa. Na tym nie skończył.

bETiImGl
Następuje kwadratura Marsa z Plutonem, a jej niszczycielskie działanie odczujemy w najbliższych dniach. (…) Ten aspekt rzutujący na cały świat może spowodować wszelkie katastrofy, w szczególności te związane z ogniem, typu wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, jakieś podpalenia pożary. (…) Nawet jakieś działania zbrojne - tłumaczył wróżbita.
Zobacz także: Marek Belka o Morawieckim. Nie owijał w bawełnę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiImGG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Hrabiapolski
miesiąc temu
Wróżbita Maciej...!!!! Matko i córko jedyna, toż to cwaniak nad cwaniakami. Potrafi się zachować i zna medialne sztuczki jak mało kto. Mnie jest tylko żal ludzi, dają mu się jednak naciągać i to jest przykre że facet sobą NIC !!!! nie wnosi a żyje jak pączek w maśle.
S&D
miesiąc temu
Ja już w zeszłym roku mówiłem o kolejnych falach zastraszania społeczeństwa i tak do momentu aż społeczeństwo ocknie się i zrobi rewolucję a to co dzieje się na granicy to też jest kwestią czasu że dojdzie do zadymy i nie trzeba być wróżbitą aby to przewidzieć
S&D
miesiąc temu
Ot autorytety wróżbita Maciej i wróż Jackowski😆😆😆😆😆
bETiImGH
Okultyści
miesiąc temu
Wy macie broń i wojsko a my mamy voodoo. Też będziecie umierać.
Yang Sze
miesiąc temu
Szukanie kwadratowych jaj😵
Pytam Grzeczn...
miesiąc temu
A ten wróżbita to jest tak samo zdrowy jak ten brzuchomówca z Bigbradera ?
Samjestem wro...
miesiąc temu
Wrozbita Maciek i jemu podobni.... Ja tez mam wizje ze bedzie wojna (bo na pewno co jakis czas wybucha nowa, naloza obostrzenia bo do tego nie trzeba byc wrozem ani Maćkiem, ze beda wybuchy wulkanow bo o tym pisza w internetach. Takze dziakujim ale wypierniczac z takimi odkrywczymi wrozami jak ten czy Jackowski (w drugiej turze po zaciekłej walce w Warszawie wygra Patryk Jaki)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić