Angelika Karpińska| 

Współżył z setką zmarłych kobiet, w tym z dziećmi i staruszkami

5

Pracownik szpitala przyznał się do zamordowania dwóch kobiet w 1987 r. i seryjnej nekrofilii. 67-latek wykorzystania seksualnie co najmniej 100 zwłok kobiet, w tym dzieci i staruszek.

Współżył z setką zmarłych kobiet, w tym z dziećmi i staruszkami
David Fuller oskarżony o dwa zabójstwa i nekrofilię

67-letni David Fuller z Heathfield w Anglii po ponad 30 latach odpowie za swoje zbrodnie. Mężczyzna, który pracował jako elektryk w szpitalu i w kostnicach, przyznał się do zabójstwa dwóch kobiet oraz seryjnej nekrofilii.

Morderca został zatrzymany w ubiegłym roku dzięki nowoczesnej technologii badań DNA. Oskarżono go o dwa morderstwa z 1987 r. Ofiarami były 25-letnia Wendy Knell i 20-letnia Caroline Pierce.

Po aresztowaniu mężczyzny policja przeszukała jego dom. Znalazła wówczas wstrząsające nagrania i zdjęcia, na których było widać, jak David Fuller wykorzystywał seksualnie zwłoki kobiet w kostnicy.

Pracował w kostnicy. Współżył z co najmniej setką zwłok

Niektóre foldery były opatrzone nazwiskami ofiar. Ustalono, że w latach 2008-2020 mężczyzna współżył z co najmniej 100 zwłokami kobiet, w tym 3 dzieci.

67-latek wykorzystywał seksualnie ciała kobiet, które zmarły w wieku od 9 do 100 lat. Często wielokrotnie współżył z tymi samymi zwłokami. Policja nie była w stanie zidentyfikować 20 ofiar. W sądzie trwa już proces przeciwko Brytyjczykowi, ale na razie nie jest jasne, kiedy usłyszy wyrok.

To szokująca sprawa. Obrzydliwy charakter popełnionych zbrodni, co zrozumiałe, wywoła publiczne obrzydzenie i zaniepokojenie - skomentowała Priti Patel, minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić