Dramat w Sławnie. 39-latek nie żyje, bo nie smakował mu obiad

1027

W Sławnie (woj. zachodniopomorskie) doszło do niewyobrażalnej tragedii. Kobieta zamordowała nożem swojego konkubenta, kiedy ten powiedział, że nie lubi przygotowywanego przez nią dania.

Dramat w Sławnie. 39-latek nie żyje, bo nie smakował mu obiad
W Sławnie doszło do tragedii (zdjęcie ilustracyjne) (Policja)

Szczegóły sprawy przedstawił portal dziennikbaltycki.pl. W jednym z mieszkań przy ulicy Koszalińskiej w Sławnie doszło do wielkiego dramatu. 42-latka zamordowała nożem swojego konkubenta podczas gotowania obiadu. Powodem zabójstwa miały być słowa 39-latka, który stwierdził, że nie lubi żeberek.

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że do dramatu doszło w mieszkaniu, gdy 42-latka przygotowywała obiad. Konkretnie żeberka. Wówczas, jak wyjaśniła w prokuraturze, jej konkubent powiedział do niej: "Nie lubię żeberek". W odpowiedzi pani ugodziła go nożem w okolice serca - mówi portalowi dziennikbaltycki.pl Jarosław Płachta, prokurator rejonowy ze Sławna.

Na miejsce zdarzenia policja została wezwana przez sąsiada. Mężczyzna wybrał się w odwiedziny do 39-latka i odkrył jego ciało z raną kłutą. Po przybyciu do mieszkania funkcjonariusze zatrzymali konkubinę. 42-latka odmówiła badania alkomatem dlatego skierowano ją na pobranie krwi. Potem trafiła do Prokuratury Rejonowej w Sławnie.

Morderczyni postawiono już zarzut działania z zamiarem bezpośredniego pozbawienia życia. Prokurator zapowiedział, że będzie powołany biegły psychiatra, który stwierdzi poczytalność 42-latki w momencie dokonania zbrodni. Sąd Rejonowy podjął decyzję o umieszczeniu kobiety w areszcie na najbliższe trzy miesiące. Grozi jej od ośmiu lat więzienia do nawet dożywocia.

Zobacz także: Generał Pacek o ustawie o "Obronie Ojczyzny". "Sam karabin już dzisiaj nie wystarczy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić