"Wulgarni aktywiści LGBT". Oto poradnik Ordo Iuris dla rodziców

35

Z okazji 1 września, czyli rozpoczęcia nowego roku szkolnego, Ordo Iuris wypuściło specjalny poradnik. Przekazuje w nim jak walczyć z "wulgarnymi aktywistami LGBT" i edukacją seksualną.

"Wulgarni aktywiści LGBT". Oto poradnik Ordo Iuris dla rodziców
Ordo Iuris chce edukować dzieci. (Pixabay, Twitter)

Poradnik ukazał się 1 września. Przedstawia historię małej Marysi, która chodziła bezpiecznie do szkoły, dopóki nie pojawili się w niej "aktywiści LGBT", którzy chcieli przeprowadzić lekcje z edukacji seksualnej.

"Gorszące treści" i "brutalne naciski aktywistów"

Było tak do momentu, gdy wulgarni aktywiści LGBT postanowili przeprowadzić w placówce gorszące zajęcia bez wiedzy i zgody rodziców. Mimo to, rodzice uczennicy dowiedzieli się o tym. Zaczęli szukać pomocy, by uchronić córkę przed treściami niszczącymi psychikę - słyszymy w filmie.

Dowiadujemy się, że szczególnie niepokojące są treści dotyczące sfery płciowości, małżeństwa, seksualności, rodzicielstwa i rodziny. Ordo Iuris oferuje swoją pomoc w walce z edukowanie dzieci w tych tematach. W spocie możemy zobaczyć, że mała Marysia została dzięki organizacji "ochroniona".

Dzięki temu, rodzice mogli skutecznie zwrócić się przeciwko ideologicznemu wydarzeniu w szkole. Natomiast dyrekcja miała argument, by oprzeć się brutalnym naciskom aktywistów LGBT. Wolę rodziców uszanowano, a niewinność dzieci została ochroniona - słyszymy.

Na koniec narrator podsumowuje, że "teraz Marysia może bezpiecznie chodzić do szkoły". Słyszymy także, że niewinność dzieci jest chroniona a zdanie rodziców zostało uszanowane.

Reakcje na przewodnik przygotowany przez Ordo Iuris nie były pozytywne. Większość internautów skrytykowała zawarte w nim treści, które dyskryminują mniejszości i demonizują edukację seksualną w szkołach, która jest bardzo potrzebna.

Nawet gdyby było jakiekolwiek zagrożenie, to nigdy bym się do was nie zgłosił, waszym jedynym celem jest wykluczanie
Rodzicu, nie pozwól, aby w organizacje pracy szkoły i sposób nauczania twojego dziecka ingerował instytut homofobii i średniowiecznego nauczania Ordo Iuris
Och, jak dobrze, że zajęliście się wulgarnymi zabawami na dożynkach, które odbywały się wprost na oczach dzieci. Dzięki! P.S. Kiedy można wbić na imprezę u Was w biurze? — czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. "Tego nie wie nikt"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić