Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. Andrzej Duda w Radiu Maryja. Mówi, że pomogły mu "nadzwyczajne siły"

34

Prezydent Andrzej Duda celebruje sukces w wyborach prezydenckich. Po zwycięstwie wybrał się na Jasną Górę, gdzie wziął udział w apelu. Teraz podziękował m.in. Radiu Maryja i Telewizji Trwam.

Wybory 2020. Andrzej Duda w Radiu Maryja. Mówi, że pomogły mu "nadzwyczajne siły"
Andrzej Duda dziękuje Radiu Maryja (PAP)

Zgodnie z przewidywaniami, walka w II turze wyborów prezydenckich była bardzo zacięta. Ostatecznie reelekcję uzyskał prezydent Andrzej Duda. Tuż po wyborach pojechał na Jasną Górę. Tam dziękował Matce Boskiej.

We wtorek natomiast wyraził swoją wdzięczność za wsparcie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Dziękował także ojcom redemptorystom.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować całej wspólnocie Radia Maryja i Telewizji Trwam oraz ojcom redemptorystom za wsparcie duchowe - ono było dla mnie ogromnie ważne i bardzo odczuwalne. Dziękuję też wszystkim słuchaczom, bo wiem, że tysiące osób się modliło, wielu ludzi przyjęło bardzo ofiarną postawę, by wesprzeć starania o zwycięstwo w wyborach - powiedział na antenie Radia Maryja.
Zobacz także: PiS chce rządzić do 2030 roku? Radosław Fogiel o słowach prezesa

Wybory prezydenckie 2020. Co pomogło Andrzejowi Dudzie?

Prezydent Andrzej Duda mówił również, co - jego zdaniem - pomogło mu zwyciężyć w wyborach prezydenckich 2020.

Jeżeli ktoś się zastanawia, skąd były siły na to wszystko – myślę, że odpowiedź jest taka, że po prostu to daje nadzwyczajne siły. Chciałbym, żeby wszyscy, którzy mnie duchowo wspierali, mieli poczucie, że jakaś cząstka ich dzieła i wkładu jest w tym zwycięstwie. Zapewniam o tym, że możecie liczyć na moją postawę - podsumował.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić