Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|
aktualizacja

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda pojechał na Jasną Górę. Dziękował Matce Boskiej

8
Podziel się:

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda postanowił udać się na Jasną Górę, by podziękować Matce Boskiej. To kolejna taka pielgrzymka z udziałem głowy państwa.

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda pojechał na Jasną Górę. Dziękował Matce Boskiej
Andrzej Duda udał się na Jasną Górę (PAP)

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w poniedziałkowym, wieczornym Apelu Jasnogórskim. Głowa państw modliła się w asyście wielu duchownych.

Wybrany ponownie na najwyższy urząd w państwie Andrzej Duda zawierza Królowej Polski wszystkie sprawy Ojczyzny i Narodu - relacjonowali przedstawiciele profilu JasnaGoraNews na Twitterze.

Pielgrzymka Andrzeja Dudy na Jasną Górę tuż po wyborach prezydenckich nie powinna nikogo dziwić. Taki sam kierunek obrał, kiedy został prezydentem pięć lat temu.

Żeby Matka Najświętsza miała zawsze naszą Ojczyznę w swojej opiece! -Staję tu jako pielgrzym, to dla mnie miejsce święte i ważne, tu czuję duchowe wsparcie. Chcę tu podziękować i prosić o dalszą opiekę dla Polski i dla mnie - mówił w poniedziałek prezydent Duda.

Wyniki wyborów 2020. Niewielka wygrana Andrzeja Dudy

Jak podała Państwowa Komisja Wyborcza, Andrzej Duda ostatecznie zdobył 51,3 procent głosów, a Rafał Trzaskowski - 48,97 procent. Na pierwszego kandydata głosowało 10 440 648 uczestników, a wspieranego przez KO poparło 10 018 263 osób.

Frekwencja podczas II tury wyborów prezydenckich 2020 wyniosła 68,18 procent. 177 tys głosów uznano za nieważne.

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Rafał
2 lata temu
To Ladacznica Babilońska z widzenia Świętego Jana Teologa na wyspie Patmos wspomogła Andrzeja Dudę w wyborach rękami sług księcia ciemności i posłusznego jej kleru katolickiego, który ją wielbi rozpustnym życiem. Insynuacje podtrzymywane przez ten kler, jakoby Królowa Niebios miała cokolwiek z tymi wyborami obrażają jej majestat, są grzechem przeciw wierze w Boga i przeciw Duchowi Świętemu. Ze swej natury nie mogą być żadną miarą odpuszczone.
Arc Gabriel
2 lata temu
Sekretariat Stanu Najświętszej Stolicy Niebieskiej wydał oświadczenie w sprawie pomocy udzielonej rzekomo Andrzejowi Dudzie w wyborach prezydenckich przez Matkę Boską: Królowej Niebios czuje się dotknięta insynuacjami, że w jakiejkolwiek mierze wspomogła wybór niejakiego Andrzeja Dudy na prezytdenta RP. Rozsiewcą takich pogłosek jest Ladacznica Babilońska i sam książę ciemności, pragnący używać autorytetu Królowej Niebios do usprawiedliwiania podłości służącego im kleru rzymskokatolickiego - zdrady narodu polskiego, pedofilii i innych grzechów przeciwko ludzkości, z których są dobrze znani. Powielający te straszne brednie nie mają miejsca w Królestwie.
Dziad
2 lata temu
gadał do obrazu a obraz doń ani razu.
Js
2 lata temu
Ile lat ma ten człowiek ??? Rozumiem dzieci przed Komunia chodzą do kościoła bo czekają na prezenty z okazji tej uroczystości ale żeby dorosły facet do kościoła ???? Ps dlaczego jego córka uczy się w Wielkiej Brytani skoro Polska to taki cudowny kraj nie wspominając o patryjotyźmie na który powołują się !!!!!!!!
Olo
2 lata temu
Do modlitwy konieczna jest kamera telewizyjna!!!
Olo
2 lata temu
Oczywiście:) i koniecznie trzeba się modlić przed kamerami...co za obłuda:)
wr6
2 lata temu
I to jest prezydent!!! brawo nie klei taśmą nie spuszcza goowna a jedzie do Częstochowy i się modli za Ojczyznę.
Jan
2 lata temu
Trzeba dziekowac Kurskiemu a nie mieszać do tego Matki Boskiej
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić