o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aleksander Sławiński
|

Wybory 2020. Jarosław Kaczyński włącza się w kampanię prezydencką

18
Podziel się

Prezes PiS zapowiedział, że na ostatniej prostej zamierza włączyć się w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Planuje uczynić to, organizując konwencję z udziałem młodych aktywistów swojej partii.

Wybory 2020. Jarosław Kaczyński włącza się w kampanię prezydencką
Jarosław Kaczyński ma pojawić się na młodzieżowej konwencji członków PiS. (PAP, PAP)
bDJNLNnV

Jarosław Kaczyński chce pojawić się na środowej konwencji organizowanej przez Forum Młodych PiS. W ten sposób prezes partii rządzącej chce tuż przed wyborami udzielić bezpośredniego wsparcia staraniom Andrzeja Dudy o reelekcję.

O tym, że Kaczyński, który ostatnio rzadziej pojawiał się w mediach, planuje aktywnie włączyć się w kampanię jeszcze przed pierwszą turą mówił Wirtualnej Polsce rzecznik kampanii, Adam Bielan.

Czytaj także:

bDJNLNnX

Konwencja z udziałem Jarosława Kaczyńskiego

W środę 24 czerwca, ma on pojawić się podczas Forum Młodych PiS ze specjalnym przesłaniem do młodszych wyborców. Konwencja odbędzie się w jednym ze wschodnich województw polskich, lecz, choć przygotowania trwają już od kilku tygodni, wciąż nie wiadomo gdzie dokładnie.

Chcemy pokazać, że prezes Jarosław Kaczyński oraz cały obóz Prawa i Sprawiedliwości poważnie traktuje sprawy młodych. Wprowadziliśmy wiele rozwiązań dobrych dla naszych rówieśników, jak choćby zerowy PIT do 26 roku życia. Jesteśmy wiarygodni i chcemy pokazywać kolejne dobre propozycje programowe dla najmłodszych Polek i Polaków. Myślę, że ta konwencja wiele osób zaskoczy - opowiadał Wirtualnej Polsce Michał Moskal, dyrektor Biura Prezydialnego PiS, jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego i szef partyjnej młodzieżówki.
bDJNLNod

Tematy mają być nieoczywiste i dostosowane do adresatów. Pojawią się m.in. takie kwestie jak prawa zwierząt, czy tzw. zielony konserwatyzm. Spekuluje się też na temat zapowiedzi nowych reform związanych z prawami pracowników, lecz nic nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane.

Jak podkreślają młodzi sztabowcy PiS, wydarzenie, w którym weźmie udział nestor całej formacji, ma pokazać rosnące znaczenie młodego pokolenia w jej strukturach.

Zobacz także: Nowy podatek i wyższa kwota wolna. Tego chce Waldemar Witkowski

bDJNLNoe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJNLNoy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
sff
9 miesięcy temu
czyli poparcie Dudy spadnie
Magda
9 miesięcy temu
może zaprosi siostrzeńca Morawieckiego i syna Gowina
Basia
9 miesięcy temu
"konwencję z udziałem młodych aktywistów swojej partii"---czyli PiSland jest kużnią młodych czekistów tej anarchii komunistycznej.Takich przyszłych Pawków Korczaginów?
bDJNLNoz
Dziadek
9 miesięcy temu
Jak podpadniesz jarkowi to zobaczysz co jedzą w chinach!
bacaz Turbaca
9 miesięcy temu
Guzik mnie obchodzi to co zapowiada ten pan
Najnowsze komentarze (18)
Słupek
8 miesięcy temu
Zrozumiałe , że szuka poparcia. Ml odymi umysłami łatwo sterować.
oleś
9 miesięcy temu
Ryzykowne przedsięwźięcie.
rollo
9 miesięcy temu
Przypomnijcie,jak Dudzie rękę podał,lub nie,cóś koło rezydencji jego....kiedyś......
malkontent
9 miesięcy temu
Ciekawee za jakie grzechy Pan Prezes chce ukarać A. Dudę i skazać go na przegranie wyborów . Po włączeniu się Prezesa do kampa niii wyborczej przegrana A. Dudy jest pewna .
ak001
9 miesięcy temu
Jarek - co ty zrobisz bez swojego Prezydenta? :(
ppppp
9 miesięcy temu
I naprawdę znajdzie aż tylu głupich i młodych????????
antypis
9 miesięcy temu
Caly naród (jak za komuny) zjednoczy się wokół swego wodza i programu partii. Naród z partią, partia z narodem. Dziadek Jarek boi się, że niedługo będzie musiał zacząć pakować walizy i szykować się do drogi w jedną stronę. Lęk przed karą podsuwa mu różne pomysły.
gggggggg
9 miesięcy temu
A ja myślałem, że się podpali na stadionie.
bDJNLNor
xiądz
9 miesięcy temu
Musi być niewiarygodny strach w PiSie, że chwytają się sami już nie wiedzą czego. Beton propisowski nie wystarczy, żeby wygrał Duda? A może na tę konwencję zaproszą wielce szanownego ojca Dudy i przekaże przepis dla chłopców, czyli zmuszanie do odprawiania pierwszych piątków, bo wg "prof." Dudy "nie ma lepszego kursu na chłopców niż częsta spowiedź." Cytat autentyczny, jak ktoś nie wierzy może poszukać.
bacaz Turbaca
9 miesięcy temu
Guzik mnie obchodzi to co zapowiada ten pan
Magda
9 miesięcy temu
może zaprosi siostrzeńca Morawieckiego i syna Gowina
Obywatel
9 miesięcy temu
Bedzie to przysluga niedzwiedzia , tak trzymac
Grażyna
9 miesięcy temu
Jaruś <3
MatkaStiflera
9 miesięcy temu
I ogłoszą koniec Świata Według Kiepskich
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić