Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

16-latka wygrała miliony na loterii. Zobacz, jak po latach wygląda jej życie

186
Podziel się

Callie Rogers miała 16 lat gdy wygrała na loterii niemal dwa miliony funtów. Niestety, życie pokazało, że nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Jak żyje kobieta 18 lat po wygranej?

16-latka wygrała miliony na loterii. Zobacz, jak po latach wygląda jej życie
Callie Rogers (Twitter.com)

W wieku 16 lat Callie Rogers dopisało szczęście. Dziewczyna wygrała wówczas niemal 2 miliony funtów. W przeliczeniu na złotówki to aż 10 milionów!

Callie od razu rzuciła pracę kasjerki, a pieniądze zaczęła wydawać na wszystkie zachcianki, o jakich marzyła. Pierwszą rzeczą, jaką sobie zafundowała były dwie operacje piersi - ich koszt to 11,5 tys. funtów!

Następnie, wciąż inwestując w swój wygląd, przeznaczyła 300 tysięcy funtów na ubrania, tatuaże i kosmetyki. Kupiła sobie również luksusowe auto warte 85 tysięcy funtów.

Po tym wszystkim postanowiła jednak odpocząć. Wyjechała więc na rajskie wakacje, które uszczupliły jej portfel aż o ćwierć miliona funtów. Jak mawiają, z rodziną dobrze wygląda się tylko na zdjęciu, ale nastolatka nie zapomniała o bliskich i udzieliła im bezzwrotnych pożyczek opiewających na kwotę 190 tysięcy funtów!

Kokaina gwoździem do trumny

Na niezwykle uzależniający narkotyk dziewczyna przepuściła 250 tysięcy funtów. Raz została nawet zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków. Uzależnienie doprowadziło do problemów z prawem. Dziewczyna musiała wydać aż 50 tysięcy funtów na prawników.

Oprócz tego postanowiła sprawić drogie prezenty swoim byłym chłopakom, a także stawiała drinki w barze swoim przyszłym adoratorom.

Cena sławy i pieniędzy

Wraz z pieniędzmi przyszedł rozgłos. Dziewczyna stała się na tyle popularna, że ludzie próbowali ją wrobić. W 2018 roku natomiast została dotkliwie pobita do tego stopnia, że przez dwa tygodnie nie mogły rozpoznać jej najbliższe osoby.

Na szczęście, kobieta nie roztrwoniła całej fortuny i ostatecznie zainwestowała w bungalow. Kupiła również dom dla swojej mamy. Teraz żyje skromnie - pobiera zasiłki, ale jak sama mówi - nigdy nie czuła się lepiej. Uważa, że wreszcie żyje normalnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(186)
fuxi
6 miesięcy temu
żyje skromnie, pobiera zasiłki .... buahahaha
Bubu
9 miesięcy temu
To chyba pierwsza sytuacja, gdzie babka płaciła facetowi, który zapinał ją między poślady
Hhggggg
9 miesięcy temu
Tak jest jak glupiemu spadną pieniadze z nieba a nie zarobi ich.
Piotr
9 miesięcy temu
Gdzie mój komentarz?
PanZWody
9 miesięcy temu
Żyje normalnie na zasiłku Hahahahah
Dino
9 miesięcy temu
Jak większość spoleczenstwa albo na najniższej krajowej,albo na zasilku. A z drugiej strony pracy coraz mniej .
Normalnie
9 miesięcy temu
Jak ja bym wygrał....to wszystko bym dał na to, żeby w moim zakładzie dla obłakanych było więcej tabletek A mniej żarcia
Loki
9 miesięcy temu
Brawo rodzice tej pani, brawo.
Slovak
9 miesięcy temu
Miała tylko 16 lat. Czego się spodziewaliście, że będzie już myśleć o emeryturze?. Być może nic w życiu nie miała, za to miała kompleksy i marzenia o posiadaniu czegoś. W tym wieku każdy chłopak marzy np. o powiedzmy ferrari czy aston martinie i gdyby wygrał kilka ładnych milionów z miejsca by sobie kupił. 16 lat to raczej czas na pierwszą miłość , niż na wygranie w loterii takiej kasy. Z drugiej strona gdzie byli jej najbliżsi? Wyciągnęli tylko łape po kasę. Smutne.
Hehe
9 miesięcy temu
Tak wygląda życie każdego milionera z loterii, kretyni nic więcej. Kasę wydała na ubrania, tatuaże i narkotyki hehe
XXX
9 miesięcy temu
"Normalnie" na zasiłku czyli zupełnie jak w Polsce wyborcy PiSu.
Juka
9 miesięcy temu
Rzuciła pracę kasjerki 16 lat.To ile miala lat jak zaczeła pracowac
Kris
9 miesięcy temu
Patusiara na zasiłku.🤣🤣🤣
Tytus A
9 miesięcy temu
Opisać można wszystko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić