Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Wykształcenie Jolanty Kwaśniewskiej. Zdecydowała się na wymagający kierunek

336
Podziel się

Niewiele byłych pierwszych dam cieszy się taką sympatią Polaków jak Jolanta Kwaśniewska. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego posiada nie tylko wielką klasę, ale i solidne wykształcenie. Wielu rodziców marzy, aby ich dzieci zdecydowały się na ten kierunek studiów.

Wykształcenie Jolanty Kwaśniewskiej. Zdecydowała się na wymagający kierunek
Jolanta Kwaśniewska studiowała ambitny kierunek. Wielu rodziców marzy, by ich dzieci poszły w ślady byłej pierwszej damy (AKPA, Gałązka)
bETGZVfV

Zanim Jolanta Kwaśniewska została pierwszą damą, robiła zawrotną karierę. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego prowadziła własną agencję nieruchomości Royal Wilanów. Zrezygnowała z pracy na czas objęcia przez jej męża urzędu prezydenta, jednak później wróciła do dawnego zajęcia.

Jolanta Kwaśniewska – studia. Jaki kierunek ukończyła była pierwsza dama?

W prowadzeniu prężnie działającej firmy Jolancie Kwaśniewskiej niewątpliwie pomogło zdobyte wykształcenie. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego przyszła na świat w Gdańsku i właśnie tam zdobywała edukację. Po ukończeniu IX LO zdecydowała się złożyć papiery na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

bETGZVfX

Jolanta Kwaśniewska została przyjęta na wymarzony kierunek studiów. Jako absolwentka prawa podjęła próbę zdania egzaminu na aplikację sędziowską. Ostatecznie uznała jednak, że jej prawdziwą pasją są handel oraz rynek nieruchomości. Kwaśniewska angażowała się także w działalność charytatywną.

bETGZVgd

Żona Aleksandra Kwaśniewska wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Zgodnie z wynikami sondażu, przeprowadzonego w maju ubiegłego roku przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS), za najlepszą pierwszą damę uważa ją aż 48,1 proc. respondentów.

Zobacz także: Zobacz też: Jolanta Kwaśniewska ma powikłania po COVID-19. Ekspert skomentował jej stan
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETGZVgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(336)
Lucja Sochaj
6 miesięcy temu
Wolę prezydentową JKwasniewska tańczącą niż premier Szydło kradnącą bo im się należy.
Basia
6 miesięcy temu
Aj waj ale dziwne
Danka
6 miesięcy temu
A ja stwierdziłam, że chcę spróbować czegoś innego. Wybrałam Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i terapeutę zajęciowego. To była najlepsza decyzja, bo to co najważniejsze, teraz nareszcie chce mi się wstawać do pracy.
bETGZVgz
Tak pytam
6 miesięcy temu
Tam ją nauczyli kłamać w sprawie wykształcenia męża?
Handel
6 miesięcy temu
to naciąganie i okłamywanie klienta wieczne kombinowanie jak tu wydoić bliźniego .Nic dobrego , wychodzi ze to spełnienie marzeń Polaków .Trzeba być chytrym człowiekiem takim drapieżnikiem handlu.Wiadomo co pod skórą
kiki
6 miesięcy temu
Kwaśniewska ma skończone osiem klas i kurs tańca i to wszystko
kiki
6 miesięcy temu
Kwaśniewska ma skończone osiem klas i kurs tańca i to wszystko
Nick
6 miesięcy temu
Dzieci i wnuki Ubecji i NKWD na salonach. LITOSCI.
Nick
6 miesięcy temu
Najlepsze wyksztalcenie ma Rostowski, profesor Rostowski, a jak sie okazalo, klamie, POwiedzial, ze koledzy tak na niego mowia. Cala PO i spolka.
prymus
6 miesięcy temu
W chwili obecnej bardzo dużo jest osób z różnymi tytułami ale i tumanów wśród nich jest bardzo wielu i raczej trendów spadkowych nie widać. Wręcz sposób obecnego kształcenia będzie im sprzyjał.
roki
6 miesięcy temu
Ryfka Soltzman wel Kwaśniewska damą !! chyba w telaviwie
aaaa
6 miesięcy temu
"Leon 12 godz. temu Ciemny lud nie lubi ludzi wykształconych...woli madrych dlatego tak dużo negatywnych komentarzy."ciemny lud to chodzi ci o żydów. By taki tow.. z Katowic co robił magisterkę i na egzaminie z chemi jakie tow znacie ciało lotn? ptok.
Stefan
6 miesięcy temu
Pismaku od siedmiu boleści "Ciężko uwierzyć" ???, a ile waży to ciężko ????. Raczej powinieneś napisać "Trudno uwierzyć", ale dla Ciebie to za trudne, prawda???
bETGZVgr
Wit
6 miesięcy temu
Jej stary byl w wojskowym UB, czyli WSI. Na studia nie zdawala, tylko skorzystala z puli dla uprzywilejowanych komuchow.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić