To naprawdę Jolanta Kwaśniewska! Córka pokazała jej zdjęcie z młodości

73

Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Córka byłej pary prezydenckiej pokazała swoim obserwatorom zdjęcie mamy sprzed lat. Internauci są zachwyceni wyglądem byłej pierwszej damy.

To naprawdę Jolanta Kwaśniewska! Córka pokazała jej zdjęcie z młodości
Ola Kwaśniewska z mamą Jolantą Kwaśniewską. (AKPA)

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska rzadko kiedy pojawia się na czerwonym dywanie. Ola doskonale odnajduje się za to w mediach społecznościowych, prowadząc swój Instagram, który stał się bardzo popularny w sieci. Profil córki byłej pary prezydenckiej obserwuje już ponad 186 tys. użytkowników.

Ola pokazała zdjęcie mamy z młodości

Ola Kwaśniewska często zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z przeszłości. Ostatnio z okazji swoich 40 urodzin opublikowała zdjęcie, na którym widać nastoletnią Olę pozującą z ogromnym żółwiem. Jakiś czas temu zamieściła również uroczą starą fotografię z Jolantą Kwaśniewską.

Zdjęcie przedstawia bardzo młodą uśmiechniętą Jolantę Kwaśniewską trzymającą w koszyku wiklinowym malutką Olę. Była pierwsza dama na fotografii pozuje w letniej sukience na ramiączkach, przypominającą nieco koszulę nocną.

Jak widać na zdjęciu Jolanta Kwaśniewska w młodości miała długie włosy przez co wielu internautów w komentarzach podkreśla ogromne podobieństwo Oli do swojej mamy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Jesteś bardzo podobna do mamy", "Ale jaki cenny dar w środku😄 uwielbiam Cie za dystans i luz", "Fotka jest mega!" - zachwycają się internauci.

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska ma powikłania po COVID-19. Ekspert skomentował jej stan
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić