Z samochodu wypadło dziecko. Wstrząsające nagranie

14

W stanie Iowa w USA doszło do przerażającego incydentu. Z rozpędzonego auta wypadło dziecko. Z obrażeniami trafiło do szpitala. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.

Z samochodu wypadło dziecko. Wstrząsające nagranie
Dziecko wypadło z rozpędzonego auta. (YouTube)

Do wypadku w stanie Iowa doszło we wtorek 3 stycznia około południa. Z jadącego samochodu wypadło dziecko. Wszystko zostało nagrane, a następnie wstrząsające nagranie zamieszczono w sieci.

USA. Dziecko wypadło z samochodu

Na nagraniu uchwycono, jak dziecko wypada na jezdnię. Kierowca jednego z aut opuścił pojazd i podbiegł do poszkodowanego. Po jezdni poruszało się kilka innych pojazdów, w tym ciężarówka, ale żaden nie uderzył w pechowego pasażera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Land Rover Discovery - najważniejsze parametry i pomiary

Jak informują lokalne służby osoba, która wypadła z samochodu trafiła do szpitala. Stwierdzono u niej tylko "lekkie obrażenia". Szczegóły zdarzenia, dokładny wiek czy tożsamość poszkodowanego nie została ujawniona.

W oświadczeniu dla "The Post" Departament Transportu stanu Iowa potwierdził, że pasażerem był nieletni. Z nieznanych powodów próbował sam opuścić miejsce pasażera. W sprawie nie wszczęto żadnego postępowania.

Do podobnego incydentu doszło w sierpniu, również w Stanach Zjednoczonych. Niebezpieczne zdarzenie, które miało miejsce na jednej z autostrad zarejestrowała kamera samochodowa. Na krótkim filmie widać czerwonego SUV-a, który skręca w prawo.

Podczas wykonywania tego manewru drzwi samochodu otworzyły się, a z auta wypadło małe dziecko. Kierowca SUV-a od razu to zauważył, zatrzymał się i wysiadł z auta, aby pomóc maluchowi.

Kierowca podniósł dziecko i sprawdził, czy jest ranne. Na szczęście ruch na drodze był niewielki i żadne auto nie wjechało w malucha. Dziecko nie odniosło większych obrażeń.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić