Z widłami na sąsiada. 59-latek zatrzymany

11

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. zatrzymali 59-letniego mieszkańca Drawskiego Młyna, który rzucił w sąsiada widłami. Agresywnemu mężczyźnie grozi 2 lata więzienia.

Z widłami na sąsiada. 59-latek zatrzymany
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Policjanci z Krzyża Wlkp. otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który na terenie wspólnoty mieszkaniowej w Drawskim Młynie miał rzucić widły w kierunku swojego sąsiada.

59-letni mężczyzna, używając słów wulgarnych, groził swojemu sąsiadowi pozbawieniem życia, w trakcie wypowiadania gróźb rzucił w jego kierunku widły ogrodowe, na szczęście nie wyrządzając żadnych obrażeń ciała- relacjonuje policja.

Policjanci na miejscu zatrzymali agresywnego sąsiada oraz wykonali niezbędne czynności procesowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kielce. Dziecko spacerowało po parapecie.

Wobec 59-latka zostały orzeczone środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego sąsiada. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, za popełnione przestępstwo z art. 190 KK grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Ponadto w ostatnich dniach policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie oraz podległych komisariatów w ostatnich kilku dniach zatrzymali i doprowadzili do zakładu karnego sześciu mężczyzn poszukiwanych celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci na co dzień dokonują ustaleń pozwalających na typowanie miejsc, w których osoby poszukiwane mogą przebywać. Zdarza się często, że poszukiwani celowo ukrywają się przed organami ścigania, chcąc uniknąć kary za popełnione przestępstwa - informuje KPP Czarnków.

Policjanci z KPP w Czarnkowie oraz podległych komisariatów zatrzymali sześć osób poszukiwanych celem odbycia kary pozbawienia wolności. Są to mężczyźni w wieku od 19 do 48 lat, skazani m.in. za kradzież, kradzież z włamaniem, oszustwa, niealimentację, czy też niestosowanie się do wydanych przez sąd zakazów. Zatrzymani mężczyźni trafili do aresztu, w którym spędzą od 1,5 do 6 miesięcy.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić