Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wstrząsające odkrycie w Zachodniopomorskiem na wysypisku. Istny horror!

22

W poniedziałek jedna z pracownic składowiska śmieci w Sianowie (Zachodniopomorskie) dokonała wstrząsającego odkrycia. Na taśmie do sortowania odpadów znalazło się ciało noworodka.

Wstrząsające odkrycie w Zachodniopomorskiem na wysypisku. Istny horror!
Wstrząsające odkrycie na wysypisku śmieci (Pixabay)

Ciało znalezione na wysypisku śmieci zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Takie informacje przekazała oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec, cytowana przez tvp.info.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że ciąża była donoszona. Poród miał nastąpić niedawno, na co ma wskazywać stan zwłok noworodka.

Zlecona sekcja potwierdzi, czy te wstępne ustalenia są właściwe. Pozwoli ustalić, czy dziecko urodziło się żywe, czy martwe - podała kom Kosiec.
Zobacz także: Pędził w obszarze zabudowanym 131 km/h. Spieszył się po truskawki

Ciało dziecka na wysypisku. Sprawę bada policja i prokuratura

Nad wątkiem wstrząsającego odkrycia na wysypisku śmieci pochylają się już policjanci i prokuratura. To, czy dziecko urodziło się żywe, czy martwe będzie miało znaczenie przy ewentualnym stawianiu zarzutów.

Póki co nie ustalono tożsamości matki znalezionej dziewczynki. Zabezpieczone zostały natomiast nagrania z monitoringu składowiska śmieci. To może pomóc w śledztwie.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić